Tilaan nimittäin pitsan. Perhekoon pitsan tai kaksi normaalia ja syön itse kaikki.
Tänään Kuopiossa tapahtuu!!
17
498
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä tulee aloitukseen, niin trollit ovat vallanneet tämän keskustelupalstan jo kauan aikaa sitten. Joku tekee, tai tehtailee jokseenkin älyttömiä, tai hölmöjä aloituksia, joissa ei ole mitään päätä, eikä häntää.
- Anonyymi
Neljä sääntöjen vastaista viestiä poistettu. Ettekö osaa kommunikoida niin etteivät viestit ole sääntöjen vastaisia!
- Anonyymi
Niuva voisi olla yksi osuvimmista uusista nimistä kuvaamaan tätä palstaa kun on mennyt niin sekopäiseksi hölötykset täällä, ei tätä voi edes keskusteluksi nimittää.
- Anonyymi
Tämän palstan on vallannut muutama häirikkö vai liekkö yksi sama.
Yksi tyyppi kommentoi joka ikiseen aloitukseen noista perähikiän tyypistä, Valkeisen papasta ja Niuvasta.
Sitten emojipelleltä on loppunut banni. Vähän aikaa olikin hiljaista - Anonyymi
Eihän tänne kirjoita kuin pari tyyppiä. Yksi höpöttää perähikiästä ja tuhansien aiheiden tyypistä. Toinen vastailee itselleen.
Muut kirjoittajat ovat kaikonneet muille palstoille.
Näkeehän tuon jo aloituksista. - Anonyymi
Minä, tyyppi nro. 2 poistun valitettavasti tältä palstalta hetkeksi, suokaa anteeksi.
Tyyppi nro. 1 ole hyvä, jatka arvokasta työtä tällä palstalla sen aikaa kun olen poissa. - Anonyymi
Oliko pitsa hyvää?
- Anonyymi
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
- Anonyymi
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
- Anonyymi
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3113108Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4623072- 712110
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401600Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1911464- 1051223
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751202Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121107K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81075Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1631021