Hirveä kakkahätä

Anonyymi-ap

Minulla on salainen fetissi, saada nähdä kumppanini pidättelevän epätoivoisesti kakkaa ja lopulta joutumaan antamaan periksi. Miesystäväni vaan valitettavasti sattuu olemaan todella hyvä pidättelijä ja muutenkin hän kakkaa aina säännöllisesti aamulla, eikä hätä häntä juuri yllätä. Viimeksi häneltä oli kuulemma päässyt tulemaan housuun 3-vuotiaana. Kuitenkin nyt hiljattain hän oli syönyt jotain sopimatonta ja ollessamme kaupassa hän naureskeli, että mennään vähän syrjemmälle, kun on pakko päästä piereskelemään. Hän helpotti oloaan hymyillen mutta sanoi sitten hieman huolestuneena, että nyt on kyllä todella outo tunne mahassa. Jatkettiin ostoksia, kunnes hän seisahtui ja näytti todella vakavalta. "Multa tulee kohta ripuli", hän kuiskasi. Kysyin pitääkö meidän lähteä heti kauppakeskuksen vessaan, mutta hän totesi, että ei ei, kyllä tässä ostokset kuitenkin hoidetaan loppuun. Ei kuitenkaan mennyt kuin hetki, kun hän sanoi tiukkana, että nyt hän kyllä lähtee sinne vessaan ja marssi ulos kaupasta. Menin myöhemmin vessoille ja löysin hänet seisomasta vessojen ulkopuolella naama punaisena. Hän piteli takamustaan. "Kaameet paskaplöröt tuli housuun ja mullon löysät bokserit jalassa!" hän sanoi itku kurkussa. Hän kirosi sitä, että ruuhka-aikaan kyseisen miestenvessan kopit ovat aina pitkään varattuja. Vein hänet viereiseen naistenvessaan, jossa vedin häneltä housut polviin ja sain vihdoinkin nähdä mieheni kakkapyllynä. Uloste itsessään ei minua kiihota yhtään, mutta se inhimillisyys ja nöyryys, mikä syntyy, kun suoli toimii yleisellä paikalla, se sai minut elämäni kiimaan. Pyyhin hänen takapuolensa ja harrastimme kopissa mahtavaa seksiä. Mieskin nauroi jo myöhemmin, että kannatti ripuloida housuun, jos sillä saa säälistä seksiä julkisella paikalla!

Sellaisen muiston vielä jaan, että kun olin etelässä lomalla naispuolisen ystäväni kanssa, hän tuli kerran joltain retkeltä ja tuli hotellihuoneeseen, sanoi ovella vakavana "voi apua, nyt tulee kakkaa!" ja juoksi kengät jalassa vessaan. Ja hetken päästä meni suihkuun.

3

1285

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerran nuorena kauppareissussa äitini jätti minut maksamaan ostokset, kun hänen oli päästävä äkkiä pytylle. Kun tulin kotiin hän tuli juuri suihkusta ja totesi vaan, että häneltä "tuli sipulin aiheuttama ripuli".

    • Anonyymi

      Ihana fantsu. Omani on ettei mua päästettäisi vessaan ja lopulta hirveän pidättelyn jälkeen. Housuun tulisi jättimäiset paskat. Ei mitään ripulia vaan pitkä paksu paska joka vaan liukuu väkisin ulos. Häpeä punaisi kasvoni kun paska pullottaisi housuissa. Silloin tuntisin tulevan vielä toisen silloin viimeinenkin arvokkuuden ripe murtuu ja annan tulla suolen tyhjäksi. Kumppanini vilkaisisi kovasta paskasta takaa pullottavia housujani ja olisin tulipunainen häpeästä hien valuessa tuskallisen pidättelyn jäljiltä.

      Toisen kerran kumppanini on pakottanut minut pidättelemään ja antanut jättiannoksen ulosteen pehmentäviä ja ulostamaan pakottavia lääkkeitä. Kävelessämme pystyn vaivoin pidättelemään aluksi hetken aikaa. Sitten alkaa karata lusikallisia ja kauhallinen. Luulen hetken aikaa selviäväni vessaan asti pelastaen kunniani. Mutta sitten vaikka pidätän hiki valuen tunnen suolen tyhjenevän karkaavien pierujen mukana tullessa oikein purkahduksia. Kurapaska valuu lyhyistä alushousuista ulos ja tunnen lämoimät virrat pitkin jalkoja. Paskaa tulee ja tulee. Tunnen sitä valuvan kenkiini ja jätän paskaisia jälkiä asfaltille. Kotona vaimo käskee odottaa pihalla ja hakee puutarhaletkun. Ennen kuin vaimo alkaa pestä minua tämä käskee vielä tyhjentåmään rakkoni. Jotenkin oli pidättänyt kusta tottumuksesta kuin sillä olisi ollut väliä enää. Nyt annan kusen tulla kastellen farkuista viimeisenkin kuivan kohdan.

      Vaimoni kehottaa riisumaan housuni ja alkaa pestä paskaa. Käskien heittämään paidankin pois. Riisuessani tajuan senkin olevan alhaalta paskassa.

    • Anonyymi

      Ystäväni hermoili autossa matkalla omiin häihinsä, että mahassa kiertää tosi pahasti ja pitää mennä vessaan ennen kirkkoon menoa. Käytiin huoltoasemalla ja se tuli ärtyneenä pois ja sanoi, ettei saanut paskaa tulemaan. Mentiin kirkkoon ja kun seremonia oli ohi ystäväni suunnisti suoraan vessaan ja kuiskasi, että toivottavasti kukaan ei haistanut, mutta hänellä levahti alttarilla lähes välittömästi housuun.

    Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2224
    2. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      922
    3. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      904
    4. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      23
      874
    5. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      863
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      51
      821
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      117
      816
    8. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      9
      743
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      733
    Aihe