Demarien epäonnistuminen

Nämä poliittiset lakot ei näytä nostattavan Urpilaisen kannatusta pätkääkään. Suuri virhe on myös Venäläisten nuoleskelu. Ovat henkilövaalit mutta demareilla ei ole henkilöä uskokaa jo.
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SDP:n ÄäriVasemmiston hallitus Pyllisti ja Kyykytti Köyhiä 4vuotta !

__ Nyt Kansa Ei Kiitä - Eikä Kannata SDP:tä - Eikä SDP:n Urpilaista ! __

___________________ Tämä On Tosi - Näin se nyt On ! ____________________

.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nämä poliittiset lakot ei näytä nostattavan Urpilaisen kannatusta pätkääkään. Suuri virhe on myös Venäläisten nuoleskelu. Ovat henkilövaalit mutta demareilla ei ole henkilöä uskokaa jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu