Kahden maan miespuoliset Presidentit tapaa

No miten parisuhde voi, onko peiton alla sutinaa.. No mieskumppanini kanssa painellaan papureikää menee että peitto heiluu.. Hetken hiljaisuus kysyjällä..
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerro lisää fantasioistasi.

Äänestä

OO, noinko juttelet kun tapaat vanhan tutun. Miespuolisen. Että sain kakkoseeen, mites sinä? Toimiiko kuin ompelukone vai pitääkö vähän hakata ensin?

Äänestä

Uskotko oikeesti, että noilla matkoilla vatioiden päämiesten kanssa keskustellaan panohommista? Aika hönö olet, jos noin kuvittelet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No miten parisuhde voi, onko peiton alla sutinaa.. No mieskumppanini kanssa painellaan papureikää menee että peitto heiluu.. Hetken hiljaisuus kysyjällä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu