50 pari haluaisi

Anonyymi-ap

Olemme 50 pitkään yhdessä olut pari minä mies haluisin jo vaihtelua joko toit paria tai kolmatta pyörää mukaan vaimo ei vielä lämmennyt ajatukselle miten te muuolett saaneet houkuteltua vaimonne kokeilee vaimolla ei ole ollut muita miehiä olisi kiihottava nähdä kun hän saisi vierasta ja voisi sitä itsekin panna vierasta

11

1035

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen houkutellut tyttöystävääni kokeilemaan kolmenkimppaan ja on välillä suostuvainen ja sitten taas peruu.
      Tehtiin pihalle krillikatos kaverin kanssa.
      Kun saimme homman valmiiksi niin päästiin nauttimaan virvokkeista sisälle.
      Istuin sohvalle ja kaveri nojatuoliin.
      Vaimoni tuli sohvalle makoilemaan laittaen päänsä syliini.
      Silittelin hiuksia ja vaimoni kylkeä ja ujutin käteni rinnan päälle hieroen.
      Vaimo katsoi kysyvästi minua ja minä nyökkäsin.
      Sain jatkaa ja aloin pikkuhiljaa nostamaan puseron helmaa ilman kieltoa vaimon seuratessa kaverini ilmeitä.
      Sain puseron nostettua ja rinnat paljaaksi kaverini katsellessa.
      Kutsuin kaverin sohvalle ja hän sai vaimoni jalat syliinsä.
      Aloin nostaa vaimon hameen helmaa ja vaimo kääntyi selälleen saimme hameen ylös jolloin aikaisin sen ja riisuimme hameen ja pikkarit pois vaimon nostaessa pyllyään helpottaen riisumista.
      Hieroimme rintoja ja sormeilimme pillua ja siliteltiin vartaloa.
      Vaimo sanoi jonkun ajan päästä että mennään sänkyyn kun kerran haluatte ilmeisesti kimppaa kanssani.
      Mentiin makkariin ja vaimoni halusi toisen panemaan ja vieras koreita kaveri sai ensin panna vaimoani eikä kestänyt pitkään kun kaveri laski spermat vaimoni pilluun ja vaihdoimme paikkaa.
      Toinen hieroi ja silitteli samalla kun toinen pani. En kestänyt minäkään pitkään kunnes Sain siemenet vaimoni pilluun. Tällä aikaa kaveri oli saanut uuden erektion ja vaihdoimme jälleen paikkaa.
      Vaimoni sai molemmilta 3 satsia spermaa ja pienemmän orgasmin ja ison kunnon orgasmin jonka jälkeen pesulle ja huilimaan.
      Ystävämme jäi vielä yöksi ja vaimoni oli tyytyväinen kun sai kahta miestä. Heräsin yöllä pari kertaa kun kaveri pani vaimoa en itse jaksanut nousta mutta katselin kunnes nukahdin.

      • Anonyymi

        Ootteko muulloin harrastaneet tämän jälkeen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ootteko muulloin harrastaneet tämän jälkeen

        Kaveri on ollut tämän jälkeen usein meillä yötä.
        Vaimo on täysillä mukana kun huomasi ettei tästä tule riitoja eikä syytöksiä.
        Kaverimme asuu lähellä niin poikkeaa muutenkin kuin panemassa kimpassa tai yksin.
        Todella usein ollaan myös sängyssä kolmistaan.


    • Anonyymi

      Vaimoni on ollut aina seksuaalisesti hyvin aktiivinen, joten hänen taivuttelunsa ei ollut vaikeata. Yhden parinvaihdosta kertovan dokkarin katsottuamme päätimme koittaa kerran miten ilta menee jos vieras saa olla hänen kanssaan. Se meni oikein hyvin ja loppu on historiaa. Suosittelemme.
      -Pasi-

      • Anonyymi

        Meitä pareja tuhansia jotka nautimme kolmansista ja parin vaihdosta. Pari 50


    • Anonyymi

      Voi kun se olisi noin helppoa

    • Anonyymi

      Vaimo sai vierasta laivalla, kun laitoin hänelle silkkinauhan. silmien eteen. Käytävällä odotti vieras ja avasin hänelle oven. Vieras alkoi nuolettamaan kyrpäänsä vaimon suussa. Hetken päästä alkoi naimaan. Vaimolla oli silmät vielä piilossa. Nauha putosi kovan naimisen johdosta pois ja vaimo näki, että vieraan miehen kyrpä oli hänen vitussaan. Vaimo suuttui pirusti, kun näki tilanteen. Sanoin, että ei kai se enää haittaa, kun kyrpä on uinut vitussa jo jonkin aikaa. Vaimo suostui ottamaan loppun asti ja vieraan spermat sisäänsä. Vieras poistui piakalta ja minä pääsin liukkaille. Jälkeenpäin vaimo on ollut hyvin kiihoittunut kun muistellaan tapahtumia laivalla.

    • Anonyymi

      Kannattaisi opetella käyttämään pilkkua ja pistettä. Muutenkin suosittelisin artikuloimaan selkeästi ja ymärrettävästi ennen kuin tänne tulee huutelemaan.

    • Anonyymi

      Täällä 55 bi henkinen mies valmiina uusiin koitoksiin. Tähän asti hetero..mur kaikki uusi kiinnostaa. Tampereen vierestä. Autoileva, alkoton ja savuton.
      T Maroc

    Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jäätävä epävarmuus

      Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
      Ikävä
      85
      2240
    2. Ainakin hän on elossa

      ehdin jo huolestua.
      Ikävä
      43
      1820
    3. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      73
      1600
    4. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      76
      1376
    5. Pitsaa selliiä

      Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon
      Kuhmo
      26
      1214
    6. Mitä hellittelynimiä

      Sinulla on kaivatustasi?
      Ikävä
      77
      1191
    7. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      48
      1183
    8. Mitä meille oikein

      Tapahtuu vai tapahtuuko mitään?
      Ikävä
      59
      1081
    9. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      40
      1057
    10. Olet vain kiltimpi

      Ja rauhallisempi ja rakastavampi. Se vetoaa
      Ikävä
      41
      1012
    Aihe