aivottoman vihervasemmiston politiikan seurauksia. Tämä on vasta alkua. Onneksi.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/130f6303-4bed-4eb2-8b74-3b715ecac4f4
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/130f6303-4bed-4eb2-8b74-3b715ecac4f4
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siis ihan saamarin suuri projekti odottaa. Mutta minkäs teet kun tuollaisia puolueita on kuten demarit, vasemmisto ja vihreät. RKP,tä unohtamatta.
Sairaanloinen hoivavietti on sairausluokitus psykiatriassa.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ottaako nykyinen hallitus jotenkin väkivaltaiset mallit käyttön Suomessakin. Niin otsikossa kerrotaan.
Ja tuosta alaikäisyyden tuomasta suojasta tulisi luopua väkivaltatapauksissa. Vanhanajan suljetut kasvatuslaitokset takaisin alaikäisille.
Rikollisjärjestöt palkkaavat nykyään alaikäisiä muutamalla tonnilla tappamaan jonkun. Se on lapsille kuin lottovoitto. Tätä on nykyaika.
Totalitarismi, poliisivaltio-tyrannia (johon ruotsi jk oli ennen kaksivaiheista imploosiotaan tyranni-kaarlensa käskemänä maailman turvallisimpia maita jne) ovat oireiden hoitamista kertakäyttölaastarilla. Siitä seuraa DDR-natsismi.
Ei ole viisautta moinen. Etäisestikään.
Mutta taas toisaalta, sitähän varten myös (siittämisen lisäksi) saariat on maahan tuotu; jotta voitaisiin OIKEUTTAAvillyksiinsä liittyvällä sosiaalisella kitkalla tyrannia-lakimuutokset, joilla hävitetään ihmisoikeudet ja oikeusvaltio sekä tyrkytetään tilalle NWO-Ilmestyskirjan Pedon Valtakunta. Eiks vaan?
Ainoa kysymys kuuluu; tahtooko Suomen kansa tuota. Vai laskuvarjotetaanko saariat takaisin omiin syntymämaihinsa, käännytää kristinuskoon ja vältytään kansakuntana wef-jonestownitukselta.
Niih, siinäpä sitä pähkinää minua paljon viisaimmille purtavaksi.
Etkö osaa selkeämmin kirjoittaa?
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞