Alkakaa tottua siihen, että Stubbista tulee presidentti

Rehn olisi ollut ainoa, joka olisi voinut sen estää. Rehn on vähiten vastustettu ehdokas.
7122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei siitä tartte tulla kun ajaa rekan eteen niin ei tartte elää stubbin presidenttiyden aikaa.

Äänestä
  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🔞 ­­N­­­y­m­­f­­o­­­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18238315

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

No en allekirjoittaisi lausuntoasi. Riippuu miten rannalle jääneiden äänet jakaantuvat. Rehn ja Jussista viis varsinkin.

Äänestä

Mut pääasia ettei paska pääse haisemaan linnassa

Äänestä

Se harmittaisi kyllä. Mutta katotaan nyt.

Äänestä

PASKA EI PÄÄSE HAISEMAAN LINNAAN.
ON KAIKILLE SUOMALAISILLE PÄÄASIA. SITÄ EI KAIKKI OLE TAJUNNEET.
OLISI PITÄNYT PUDOTTAA POIS JO ENSIMMÄISELLÄ KIEROKSELLA HAISEMASTA POIS.

Äänestä

Sori siitä, mutta hyvin menee Suomella jatkossakin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rehn olisi ollut ainoa, joka olisi voinut sen estää. Rehn on vähiten vastustettu ehdokas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu