Miten ihmeessä Urpolainen

Voi saada noin vähän ääniä, omatkaan ei äänestä sitä.
9147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Arvaan että punikkien elämä on katkeraa aina. Ovat oikeiston vasta-arvo eli väärästö. He puukottavat toisiaan selkään ja kadehtivat toisiaan. Mikä on sisältä mätä, ei voi olla uloskaan terve.

Äänestä
  • Demarit taktikoi ääniä Haavistolle- eivät uskoneet Jutan pärjäävän-

    kokoomus median vale-gallupit ohjaili äänestystä...

    Äänestys tuolleen taaskin ihan laiton...

    Äänestä

Mooses nukkui vaalipäivänä

Äänestä

Me äänestimme Halla-ahon pois jatkosta.
Siinähän se!

Äänestä

Urpalaisen toinen kierros juostaan Sudanin R-kioskin. ympäri .....🤣🐒🤣.....

Äänestä

en tiedä

Äänestä

Nehän kikkaili Pekalle äänet, mutta Li ja Jutta jäivät sen vuoksi mitättömiksi.

Äänestä

Kuukereiden nellinimijät romahtivat tosiaan aika rajusti.

Äänestä

Yksinkertainen vassari ei ymmärtänyt että mistä on kysymys varsinkin kun Urpolainen unohti luvata kansalle "vappusatasen".

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voi saada noin vähän ääniä, omatkaan ei äänestä sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu