Voitti 1 .kierroksen ja voittaa toisenkin.
Muutahan ei tarvita.
Alex teki sen mitä pitikin!
4
229
Vastaukset 4
- Anonyymi
Stubb ei aja sinun oikeuksia. Vaan itsensä ja erittäin rikkaiden. Kunhan ei sisäpolitiikkaan sekaannu niin mulla on kaikki hyvin.
- Anonyymi
Stubb kokoomuslainen narri. Orpon pestaama ehdokas, en halua antaa sitä iloa kokoonukselle että sekä pääministeri että presidentti olisi kokkkareita. Ai että sitä omahyväistä virnettä sen jälkeen.
- Anonyymi
Alexin voitto toisella kierroksella tulee olemaan vielä selvempi, sillä hän saa taakseen lisävoimaksi pääosin myös persut ja kepun sekä Aaltolan ja muiden pikkutekijöiden äänestäjiä.
Homo-Pekka jää suunnilleen nykyiselleen. Ehkä äärivasemmalta tulee jokunen ääni.- Anonyymi
Perussuomalaiset nuolevat näppejään, ja heistä osa jotain muutakin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711136
- 65926
- 86810
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747- 46693
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko79651- 62609
- 28595
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35595IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67581