ONKO LAPUALLA ENÄÄ VAKUUTUSYHTIÖTÄKÄÄN

lapualta lähtee varmasti kaikki niinkuin rotat uppoavasta laivasta,kun satutäti ja korvakahvilankumppanit ja muutkin valtuuston sylikoirat on ruorissa
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jäähän tänne persunatsit kiljuineineen .

Äänestä

Vakuutusyhtlö on jokaisen tietokoneessa, sillä voi hoitaa vakuutusasiat suoraan pääkonttoriin.
Ei niitä konttireita ole juuri missään, jos onkin niin ovet on lukossa ja virkailijat hoitavat netin kautta asiakkaita tai tekevät kotonaan etätöitä.

Äänestä

pop pankki on jokapäivä aamusta iltaan täynnä niitä jotkeivat osaa koneita käyttää,ympäristö kaupungeissa on kaikki palvelut vielä säilytetty,myöskin oma sähkölaitos ja verkko,sen lisäksi riittävästi vanhusten palvelukotipaikkoja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

lapualta lähtee varmasti kaikki niinkuin rotat uppoavasta laivasta,kun satutäti ja korvakahvilankumppanit ja muutkin valtuuston sylikoirat on ruorissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu