Suomalaiset ei niitä halua . Muuta stubi USAaan.
Stubb tykkää amerikkalaisista miehistä ja ydinaseista !!
8
224
Vastaukset
- Anonyymi
Toisaalta, Pekka tykkää kalifaatista, kyykyttämisestä ja valheista. Koodisanana kunnianhimoinen...
- Anonyymi
Hyvä aloitus. NATO kahjo Stubbi on liikaa jenkki tyylinen esittäjä. Feikkiä ja nuoleskelua joka suuntaan. Stubbi veis meidät sotaan alta aikayksikön. Se lietsoo jo nyt siihen. Pekka sentään ajattelee järkevämmin ja on rauhaa rakastava ihminen. Uskon että Pekka ois parempi presidentti.
- Anonyymi
Samoin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samoin.
Stubb yritti LGBT-NATOn pääjohtajaksi...
onko kyseessä täys kokoomus-pervosatanisti joka salaseura-elittiä.... karmeuksineen? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Stubb yritti LGBT-NATOn pääjohtajaksi...
onko kyseessä täys kokoomus-pervosatanisti joka salaseura-elittiä.... karmeuksineen?Stubbin talolla hillunut?- oletettu? ..., nuori mies , kuoli yllättäen...
Eikö tuokin esim kuolinsyy pitäisi kertoa tässä tilanteessa kansalle?
murhattiinko?
- Anonyymi
Haavisto voittaa täpärästi.
- Anonyymi
Stubb tykkää myös kumppanina miehistä ja naisista homofobiasta kärsivät voivat nyt miettiä mielessään mitä bi tarkoittaa. Onko parempi mies jolle käy seksissä molemmat. Stubb on sen jo parikymmentä vuotta sitten myöntänyt. Eli jos hänelle tulee ero hän voi valita kumppanikseen myös miehen. Kumpikaan ehdokas ei ole hetero . Joten vainta tuottaa päänvaivaa ,niinkuin eduskunnassa istuville homomiehillekin tuntuu olevan vaikeaa. Persu nuoret ,ne sateenkaarijoukkoon kuuluvat äänestivät 2 homonuorta eduskuntaan. Tynkkynen ja Wigelius myös toivat ulkomaalaisen mieskumppaninsa itsenäispäivän juhliin. Eikä heidän tanssimisetkaan tai kättelyt saaneet ketään järkytyksen valtaan.
- Anonyymi
Näin on. Se nyt vain on niin että varsinkin persut ei näitä asioita ja lyhenteitä tunnu ymmärtävän. Paitsi nuoret. Ja niille jotka huolehtii ulkomaan matkoista em Haaviston ja Antonion kannalta arabimaissa ,niin siellä on jo käynyt Pekka sekä Antonio. Ja merkille pantavaa on että kovan kurin maasta Qatarista tuli tukea Haavistolle.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot423483Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe162888- 282554
- 692214
- 182131
- 422037
- 561901
- 581686
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111543- 171405