Kuka suomessa työt tekee

Satonen uepo ja pusrra

No sitten vaan ajaman trukki 14.2 kolmelsi päiväkai baimolaanios työtä vieroksubai

Sanni
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Satonen ja purra ja urpo ne tylt yekee ja aiheyttaa suur laman ja jätti velat

Äänestä

Marin viskoi Suomen. 45 MRD menee miksei joutunut vastuuseen joissakkin kuumissa maissa olis ammuttu tai loppuiäksi linnaan

Äänestä

Miksi yrittäjät ei meneet töihin Koronan aikana vaan piti elättää heidät ulkomaan velalla

Jota urpo vaati joka viikko lisää olessaan hallitusksessa itsekkin

Siksi juuri Suomi velkaantui kun velka turbo urpo sitä vaati

Äänestä

Velka ottiin yrittäjille sosiaalietuutetna kun eivät meneet töihin Koronan aikana

Ja kaikki urpon vaatimuksesta.

Onpa sulla paha dementia jao

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Satonen uepo ja pusrra

No sitten vaan ajaman trukki 14.2 kolmelsi päiväkai baimolaanios työtä vieroksubai

Sanni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu