TÄMÄ ON PEKAN MEIN KAMPF !

Poikkievien kokoontumisajot kielletään lailla .

Oikeusministeriö on antamassa vielä kevään aikana asetus kokonaisuuden jossa poikkeavuuksien oikeuksia rajataan kovalla kädellä .
Oikeus on rajua - sitä ei kaikki vain tajua .
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tule heil Halla-ahon Mein Kamppi homma Suomeen . Natsit voi muuttaa Putin natsin luo .

Äänestä

Pekka pakkaa jo laukkuja Vaalimaalta. yli kiskoja pitkin kävellen ... Kiskot vie etelään HETEROT TAAKSE JÄÄ ..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Poikkievien kokoontumisajot kielletään lailla .

Oikeusministeriö on antamassa vielä kevään aikana asetus kokonaisuuden jossa poikkeavuuksien oikeuksia rajataan kovalla kädellä .
Oikeus on rajua - sitä ei kaikki vain tajua .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu