onko mitä hyönteisen tyyppisiä ?

kun tulee semmoisia patteja käsiin saman tyyppisiä mitä hyttynen?

joku punkki pieni? onko se sängyssä vai mistä lie?

jos tulee patti, painan kuumalla mukin reunalla, se helpottaa ja kumoaa sitä

vuoden ympäri siis, sama missä asun
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun painaa siis kynnellä, samanlainen lovi tulee patin päälle ja tuntuu samalle iholla ku joku hyttysen pisto?

Äänestä

Lude?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun tulee semmoisia patteja käsiin saman tyyppisiä mitä hyttynen?

joku punkki pieni? onko se sängyssä vai mistä lie?

jos tulee patti, painan kuumalla mukin reunalla, se helpottaa ja kumoaa sitä

vuoden ympäri siis, sama missä asun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu