..
Eikö näin ollen 8 oikea ratkaisu?
Ei ole myöskään 1s1s geeniperimää laittomasti istuttanut suomeen.
Stubb professori & juristi puoliso , Haavisto ylioppilas & kampaaja puoliso
18
169
Vastaukset
- Anonyymi
Stubb ei ole mikään professori. Opettaja...
- Anonyymi
miten professoriksi pääsee? siksi voi ylentyä myös.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
miten professoriksi pääsee? siksi voi ylentyä myös.
Professori on opettaja yliopistossa.
- Anonyymi
Professori ?? Minulla professori on alansa huippu ja tieteellisiä julkaisuja tekevä oppinut henkilö. Stubbi ei ole mitään näistä joten paljonko on suomalaisten veronmaksajien rahoja palanut professorin nimityksen johdosta !
- Anonyymi
Haavistokin nimitti itse itsensä professoriksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Haavistokin nimitti itse itsensä professoriksi.
Oman elämänsä professuuri. Kaikkien homojen profeetta.
- Anonyymi
Ostettuja todistuksia! Ei sillä järki päässä pakota. Lesta osaa kyllä joka käänteessä.
- Anonyymi
Lesota.
- Anonyymi
Haavisto on terroristien tukija.
- Anonyymi
Paperiproffa
- Anonyymi
En keksi yhtään syytä valita kasin sijaan 10. Tosin ei kasikaan ole mistäännkotosin, joten su voi ottaa päiväunet.
- Anonyymi
Professori on vain opettajan nimitysvirka yliopistossa!
Ei kuolutusarvo!
Se olisi tohtori.- Anonyymi
Tohtori esimerkiksi.
- Anonyymi
Niin, on se kumma kun ihmiset eivät nyt millään älyä, ettei pelkkä ylioppilas voi olla presidentti!! Koulutus ei vaan riitä! Johan ne nauraisivat maailmalla ettei Suomesta sivistyneempää ja koulutetumpaa löydy!!!
- Anonyymi
Presidentin virkaan ei ole olemassa mitään koulutusvaatimusta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Presidentin virkaan ei ole olemassa mitään koulutusvaatimusta.
Sen huomaa näistä ehdokkaista, ei kovin terävä ysikkö.
- Anonyymi
Stubb on väitellyt tohtori. Siksi valintani on hän.
- Anonyymi
Voihan Stubb olla käynyt kouluja, mutta mitään se ei ole siellä oppinut.
Koulukiusaaja on aina kiusaaja. Aikuisena kohde vaan muuttuu/vaihtuu. Stubbi varmaan kiusaa jokaista sellaista, joka ei ole hänen kanssaan samaa mieltä.
Siksi valitsen numeron 10. Sitä paitsi kymppi on paljon isompi luku, kuin 8.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586672Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3495754Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715375Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1505153Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204390Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463085Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202886Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282707Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32668- 792326