Tiesitkö että Paavo Väyryseltä huijattiin taas kerran presidenttiys, hänen miljoonaa kannattajakorttinsa oli hävitetty vihervasemmistomedian toimesta joka taistelee isänmaata vastaan Paavo Väyrysen oikeutettua presidenttiyttä vastaan.
Miksi meille valehdellaan jatkuvasti ettei hänellä olisi ollut kannattajakortteja? Totuus on että ilman mediapeliä Paavo Väyrysellä olisi koko kansan laaja kannatus, mutta tästä valtamedia valehtelee eikä salli totuutta ulos.
Totuus on ikuinen, kuten myös Paavo Väyrynen
Vielä kerran Paavo Väyrysestä
Anonyymi-ap
5
245
Vastaukset 5
- Anonyymi
Paavo Väyrynen on suomalaisista kaikkein älykkäin ja kyvykkäin. Miksi häntä syrjitään?
- Anonyymi
Totta, Paavo Väyrynen on ylivoimaisesti parasta mitä Suomelle on tapahtunut.
- Anonyymi
Miksi Paavo Väyrysestä vaietaan? Häneltä vietiin hävyttömästi presidenttiys taas kerran.
- Anonyymi
Tuollaista syytä ei ole koskaan ollut ennen vaaleissa, lähes kaikkia muita kyllä hävinneet ovat kyllä kertoneet.
- Anonyymi
PAAVO ON EDOTTOMASTI PARAS
MUTTA SITÄ EI VAAN HYÖDYNNETÄ.
OISKO SIINÄ JOKU VIHREÄ VIISARI JOKA AINA SIIRTÄÄ PAAVOA AJASSA TAAKSEPÄIN.
KYLLÄ PAAVON AIKA VIELÄ TULEE. PAAVO OSAANÄYTTÄÄ.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1081714
- 721284
- 921267
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois2801053- 47971
- 95939
- 83835
- 50802
- 50770
- 55763