Haavisto myöntää kohdanneen kiinnostusta tyttöjä kohtaan, mutta se aika oli valinnan aikaa Haavistolle. Mitä hän todella tahtoo? Siitä en uskalla bannien vuoksi kertoa. Tietoinen etsintä pysäytti Haaviston kun katsoi homobaarissa Anttoonin silmiin ja Haavisto teki valinnan, sillä rakkaus on sokea. ja kanki kova.. Nuori poika kainaloon ja homorakkauden ja rahan vetovoiman sokaisema Anttooni lupautui antautua keskinäiseen rakkauden hurmaan onhan heidän molempien mielestä homorakkaus kaikkein parasta ja kultivoivaa. mitä maailmassa voi olla?
Kiinnostamaton ihastus?
Anonyymi-ap
12350
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ArtoTTT
#Mitä hän todella tahtoo?#
Saleksi Salen paikalle.
mikä pointti tässä?
ArtoTTT
Niin mikähän pointti on?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Ahmed_Ahne
Stubb koulukiusaaja ja Haavisto antoi lumipesuja tytöille. Ihan presidenttiainesta molemmat.
Yritätkö omien kokemustesi kautta selittää, ettei Haavisto olisikaan täysin homoseksuaali?
Kukaan ei yritä
Siis väittääkö aloittaja, että Haavistosta tuli homo muka vasta kohdatessaan Antonion? Kyllä hän oli homo jo kauan ennen sitä.
Ja kymmeniä vuosia yhdessä..
Aloittaja taisi olla vain pahanilkinen.
Olisitko liki nelikymppisenä äijänä iskenyt silmäsi alle 20-vuotiaaseen ”teinipoikaan”?
Kuvitellaan 40-v. mies joka himoitsee 19-v. tyttöä. Se olisi aivan kamalaa sortoa feministien mielestä. Tekopyhää touhua.
Isompi ikäero on eri asia, kun nuorempi osapuoli on jo jotain 30-v
Monella homolla on naispuolineen sydänystävä. He ovat ystäviä ilman seksiä. Tämän naisten aviomiehetkin hyväksyvät. Heistä ole siten vaaraa. Aviomies päästää vaimonsa homon kanssa vaikka matkustamaan. Silloin ulkopuoliset miehet eivät flirttaile koska homo toimii esteenä.