Luin täältä äsken viestisi, niin mielenkiinto lopahti 😭 Olin sinuun tosi rakastunut, mutta en enää sen viestisi jälkeen. Ei ollut tunnistetta, eikä edes sukupuolta, mutta tulkitsin sen sinun kirjoittamaksesi. Hyvästi!
En enää kaipaa sinua
Anonyymi-ap
24588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Hah. Olisipa elämä noin helppoa kuin sinulla.
No voi ei... eli rakkaus loppui sekunneissa.
Niin, jos noin nopeasti lopahtaa, on-off, voi vakavasti kysyä rakkautesi perään.
Oho..
.Hyvä niin, olit nostanut minut jollekkin jalustalle jolta olisin jokatapauksessa tullut tippumaan.
Oletko tosissasi? Että aloittaja on juuri sinut nostanut jollekin jalustalle?
Ei se sitä aina tarkoita. Toiselle ihmiselle voi olla maailman ihanin ihan sellaisena kuin on. Toki tunteet taitavat yleensä tasaantua ajan kanssa, joten siinä mielessä varmaan tipahtaakin hiljakseen jalustalta. - joku sivusta
Minä toivon että saat miehenne kanssa asiat kuntoon.
Ymmärrän. Sydän särkyy. Hyvää jatkoa. 💔
Miksi näin haluat lopettaa?
Liekki on sammunut...
EIIII!!!
En täällä ole mitään kommentoinut
En todellakaan kirjautunut ja kirjainta tälle palstalle tuupannut J
Jos mielenkiinto lopahtaa niin se lopahtaa. Ei sillä ole väliä miksi se lopahti.
Hyvää jatkoa aplle.
Voi, voi näitä hyväuskoisia höppänöitä. Heh, heh..
Aaaaaaaaaaaaaa...!!!!!!
Ei kannata tuon takia varmaan vielä luovuttaa. Kysyisit häneltä, mitä hän todella ajattelee. Tuskin oli nimetön viesti hänen.
En varmasti kysy, koska loppitulos saattaisi olla äärimmäisen nöyryyttävä. Unohdan, kiellän kaiken ja olen kuin mitään tunteita ei olisi koskaan ollutkaan. Hän saa sen huomata.
Ok. Toki sinulla on oikeus toimia noinkin. Voimia.
No hyvä siitä tuskin olisi mitään edes tullut kun noin herkästi herneet nenuus vedit
Samaa mieltä kanssasi. Miten ihmeessä joku jaksaisi tuollaista herneen nenäänsä vetäisijää. Tuollaista tapaa en itse hyväksy enkä arvosta. Tähän pätee sanonta, niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Olen sinun kaikusi.
Monesti itse olen tuollaisen viestin kirjoittanut, jotta toinen unohtaisi, jättäisi,.. jotta saisin itseltäni rauhan.
No nyt sait, ole hyvä