Voisko Stubb

Niin mieti, että
Voisiko tuo sliipattu kiiltokuvapoika olla vielä vähän enemmä noissa iltapäivälehdissä??? Alkaa jo vit*ttaa tuo kun sen pärstä on kaikkialla koko ajan. Iha sama avaanko tv vai radion ni siellä ollaan kosiskelemassa!!!
Argh
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Media tekee tehtävänsä, ja kansa tykkää/ei tykkää! Jotakin tässä odotellaan, kun Marin astui pois kuvioista. Hän julkaisee vaan omalla sivullaan omia kuviaan!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin mieti, että
Voisiko tuo sliipattu kiiltokuvapoika olla vielä vähän enemmä noissa iltapäivälehdissä??? Alkaa jo vit*ttaa tuo kun sen pärstä on kaikkialla koko ajan. Iha sama avaanko tv vai radion ni siellä ollaan kosiskelemassa!!!
Argh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu