Netanjahu (Rotanhaju)

Anonyymi-ap

on aikamme pahin terroristijohtaja, vastuussa kymmenetuhannen lapsen teurastamisesta. Miksi siis hänestä ei ole vielä annettu kv pidätysmääräystä?

18

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aikamme pahin terroristijohtaja on natsi-Venäjän Vladimir Kalsarimyrkyttäjä Vova Lyhyt.

      • Anonyymi

        Ei kyllä pärjää netanjahulle alkuunkaan, putte siirsi 10 000 lasta turvaan sodan jaloista, netanjahu on tappanut saman verran. Terroristeissa on eroja niin kuin viineissä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kyllä pärjää netanjahulle alkuunkaan, putte siirsi 10 000 lasta turvaan sodan jaloista, netanjahu on tappanut saman verran. Terroristeissa on eroja niin kuin viineissä.

        Voi vttu, tuota putinatsin typeryyttä! Vladimir Kalsarimyrkyttäjä on syyllistynyt jo arviolta sataan tuhanteen sotarikokseen Ukrainassa. Lasten ryöstäminen Venäjälle aivopestäväksi ei ole mikään maineteko.

        Sitäpaitsi tuo Kremlin natsirotta on vastuussa kymmenien tuhansien siviilien murhista Ukrainassa. Tuo paskiainenhan on fokusoitunut siviilikohteiden tuhoamiseen! Siinä on menettänyt henkensä jo tuhansia lapsiakin. Erityisesti kohteiksi on valittu esimerkiksi synnytyssairaaloita, kouluja ja päiväkoteja!

        Kremlin rotta-putte ON aikamme pahin natsirikollinen. Jo se, että pidätysmääräys tuosta kunniattomasta roistosta on annettu 123 sivistysvaltiossa pitäisi olla kaikille pätevä todiste asiasta. Vain sairasmielinen kusipää voi olla venäjämielinen tänään.


      • Anonyymi

        Hyvä että kuoli, ajatteles jos tuo olisi vielä veljensä lisäksi terrorisoimassa Palestiinassa?, ruumiita varmaan tuplasti.


    • Anonyymi

      Sanna Marin ja Sari Essayh tukevat Gazan lasten teurastusta

      • Anonyymi

        Sanna Marin kävi pusertamassa kyyneliä Ukrainassa lavastetun Butchan joukkosurman näytöspaikalla.


      • Anonyymi

        Putlerilla ei ole mitään oikeasti Gazan tapahtumia vastaan. Vieväthän ne huomiota pois hänen omista vastaavista toimistaan Ukrainassa. Ei olisi ihme, jos Putler aseistaisi hamasin teroristeja. Kyllähän tero toisen teron tuntee.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Putlerilla ei ole mitään oikeasti Gazan tapahtumia vastaan. Vieväthän ne huomiota pois hänen omista vastaavista toimistaan Ukrainassa. Ei olisi ihme, jos Putler aseistaisi hamasin teroristeja. Kyllähän tero toisen teron tuntee.

        Olikohan tuossa Gazan jutussa muutenkin erityinen "timing" Ukrainaan nähden..


    • Anonyymi

      Vanhemmat ovat vastuussa lapsistaan.

    • Anonyymi

      Kaikki vanhat ukot muuttuu diktaattoreiksi. Viimeinen pinnistys kun vielä kykenee ennen kuin kuolo korjaa.

      • Anonyymi

        Joo, jos katsoo netanjahua hiukan tarkemmin, niin huomaa että Luther oli oikeassa, isästä perkeleestä ovat.


    • Anonyymi

      Ansiokkaasti hän on johtanut Israelia

    • Anonyymi

      Kunhan haavisto pääsee pressaksi on terroristit tervetulleita. Tumppi ja Stubbi niin tervetuloa maailmansota.

    • Anonyymi

      Navetanhaju. Kaikkihan tietävät että navetassa haiseePaska.

    • Anonyymi

      Netanjahu on innostunut roskien siivoamiseen Gazassa,

    • Anonyymi

      Kyllä se on Tenanhaju jo iänkin puolesta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      52
      2316
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1324
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      87
      1096
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      1042
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      170
      1009
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      934
    7. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      903
    8. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      85
      874
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      843
    10. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      833
    Aihe