Valittava kahdesta omahyväisestä pöyhistelijästä, koulukiusaajasta ja simputtajasta.
Valinta koleran ja ruton välillä
Anonyymi-ap
8265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kolera ja rutto kyllä tuli Haaviston tuottamista Hizbollahin morsiammien mukana . Liekkö noi niitä jännämiehen vastineita ?
Näinhän se on. Olen tässä tuskaillut että mitä oikein huomenna teen. Suoraan sanoen todennäköisesti äänestän Aku Ankkaa.
Snubbilla ei ole mu*aa mutta Haavistolla on parhaimmillaan jopa kaksi.. kahdesta pahasta on pakko valita yksi, onneksi valinta on helppo. Schrubb ei ole koskaan saanut aikaiseksi mitään. Haavisto on..
Munien määrä ei tätä kilpailua ratkaise.
Rutto voitti koleran: 2. kierroksella hylättyjen (lue protesti-) äänten määrä oli kaksinkertainen 1. kierrokseen verrattuna.
2. kierroksella äänestysprosentti oli 4,3 pienempi kuin 1. kierroksella. Merkittävä osa jäi kotiin, koska oli valittavana vain rutto ja kolera.
Halla-aho ja Rehn ainoat järkiehdokkaat tippuivat SDP: temppuilun johdosta
Se on vaan niin, että Halla-ahoa äänestivät rasvapurkit mukanaan kulkevat perussuomalaiset miehet ja heidän miespuoliset puolisonsa.