Mitä noin nuori nainen kuin toi Jasmine näkee noin vanhassa uskossa , varmaan monessa paikassa ajatellaan et tyttö on tullu isänsä kans ostoksille.
No onhan harkimolla rahaa, äkkiä naimisiin ja tekee yks kakru niinku renny Harlinin nuori vaimo, Suomessa näkyy nyt olevan muotia et nuoret naiset nai vanhan ukon
No onhan harkimolla rahaa, äkkiä naimisiin ja tekee yks kakru niinku renny Harlinin nuori vaimo, Suomessa näkyy nyt olevan muotia et nuoret naiset nai vanhan ukon
Vastaukset 22
Vanhimmat
Niin? Mitäpä se kellekkään kuuluu...... Tuskin vaikuttaa yhtään mitenkään sinun elämääsi.
Vanhat olis yksinäisiä joten yli 40 vuotta ikä-erot suurentuneet.Tiesin 50-81v tuoreita isiä,joten vanhaankin aikaan myös kun piti saada koti ja töitä ja mies ja poika sotatantereelle jääneet,joten pärjäsivät mamman kuolemaan sit uutta kehiin.
Ottanut hoitajan vanhuuden päiviksi.
Sinulle kertyi paljon kirjoitusvirheitä kaikisa kolmessa kommentissasi...
Kaikisa🤣
Sinuka lause eakenne ei Suomea
Maissi
Moniq asioita. Asema, kunnioitus, varallisuus ym. Ei kaikki naiset mitään ruudinkeksijöitä ole.
Luuletteko ääliöt, että ruikutuksenne täällä jotenkin muuttaa heidän suhdettaan? Eivät he tosiaankaan lue näitä säälittäviä ja katkeria kommentteja.
jasmine tykkää veltosta letkusta ja osaa teeskennellä orgasmia pantu on
Sehän ei kuuluu kellekään
Mutta on erikoista,et mihin ihmisten pitäisi puuttua,siihen ei ota kantaa vaan kääntää selkänsä
Esim kadulla tarvitaan apua ihmiset menee ohi äkkiä tai 4 v kidutettiin 4 v Kyllähän jonkun täytynyt jotain nähdään..
Turvallisen valinta mies ei petä ka teke kaiken sun eteen
Helpoo elpmä ja buel saat matksutellakkin ja oot julkkis
Tyrkky, mikä tyrkky. Julkisuuteen pitää päästä vaikka eturauhasvaivaisen vanhuksen avulla. Tulee niin Danny mieleen.
Mitä ihmettä nuoret naiset näkee noissa vanhoissa lerppakulleissa muuta kuin rahan,,,hyi olkoon !
Mitä vanhempi pukki, sitä kovempi sarvi. 😁😁😁
En usko että Harry panee tuota ystävätärtään, hänellä on sitä varten muita patjoja. Samoin on Ilkan laita. Harry tykkää edustavasta naisesta rinnallaan, Ilkka jonkinlaisesta näyttelyesineestä.
Vanhalta pukilta putoaa sarvi.
Puu lahoo mutta oksa kovoo .
Oksa putoo🤣
Viisas tulevaisuudestaan vastuun ottava nainen valitsee miehen josta on talouden ja muun elämän eli julkisuuden suhteen hyöty . Typerykset dissaavat tavan ja luhistuvat itse puutteeseen ja köyhyyteen .
Ei tämäkään kestä!
40 v nuorempi kaunis aikuinen nainen on jees mutta 40 ja 20 vuotiaat kollit vanhalla homomiehellä bad .
Nainen 70 ja mies 30👍