Ahdasmielisten Amissi-Breivikien vaalivoitto, äärimmäisen noloa Suomelle

Anonyymi-ap

Mm. EK-Aamulehti esittelee, aivan kuin ylpeänä, jonkun ökyrikkaitten perintö- ja verosuunnittelija-äärioikeistolaisten asuinalueen, tynnyristä huutelevien ahdasmielisten homopelkoisten, kulmien alta lymyilevillä neanderthalin katseilla ulostuotua homofobiaa, kuin todellakin jonain selityksensä sille, että epäpätevämpi valittiin presidentin virkaan, työtehtävien kannalta, täysin epäolennaisilla perusteilla, ek-medioitten, erityisesti Äärifasisti-EK-Ylen, jumppaaivien suurtalousemäntien, aktiivisella mainostus-tuputtamisella, asiateemojen laiminlyömisellä.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/18266001/maailman-tiedotusvalineissa-ei-juurikaan-edes-mainittu-suomen-presidenttikisaa

14

1093

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🍑 ­N­­y­­m­­­f­­­o­­m­­­a­­a­­n­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        ❤️ ­­N­­y­m­­­f­­o­­­m­­­a­­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18266100

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Onko avaaja sellainen mielenterveyskuntoutuja? Jos on, niin heikolta näyttää. Parempi olisi vaan pysyä siellä pehmustetussa huoneessa ja koettaa saada sekopäätään jonkunlaiseen järjestykseen.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tynnyrissä kyyristelevien neanderthalilaisten, erilaisuuden pelko on äärifasistista ja venäläismielistä homovihaa, taantumusta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Äärimmäisen noloa päästä presidentin virkaan, homofobiaan vetoamalla.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      22
      2410
    2. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      140
      2061
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      12
      1497
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      388
      1200
    5. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      65
      1131
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      99
      1097
    7. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      61
      990
    8. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      68
      972
    9. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      48
      972
    10. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      2
      831
    Aihe