Ehdotukseni komukoille

Kaikille vasuille pitäisi mielestäni laittaa rintamerkki josta nämä tunnistaisivat. Voisi jo kadulla kiertää kaukaa ja olla päästämättä liikkeisiin yms.

Myös ay-myönteisten firmojen oveen voisi laittaa varoituksen, ja miksipä näitä puljuja ei voisi esim. pakkolunastaa oikeille suomalaisille.
9164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Eihän heidän sukupolvensa koskaan kestä kuin korkeintaan 1-2 sukupolvea.
Sitten tulee aina luontainen puhdistus, jossa nämä ahneet siivotaan pois.
Niin on ollut kautta historian.

Äänestä

Komukat tulee lähettää leirille.
Siellä voivat oppia uudelleen kivenhakkaamisen jalon taidon.
Jos toveri sattuu kuolemaan, so what?

Äänestä

NÄIN!!!!!!SIEG HEIL

Äänestä

Nyt ainakin tiedän, ketkä tuttavistani ovat punikkeja.

Äänestä

Persupölön provoaloitus. Älä ruoki trollia.

Äänestä

Mistä löydät komukoita? Hih.

Persut tunnistaa helpommin. 'Komukat' osais sitten kiertää kaukaa ne kaljabaarit.

Äänestä

Hassua. 30-luvun Saksassa tuppasivat valtaapitävät toimimaan juuri noin.

Äänestä
  • Jaa kaikki on natseja vassarin mielestä......

    Äänestä

vassarit pitää sulkea konttikyliin jonnekin metsän keskelle

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikille vasuille pitäisi mielestäni laittaa rintamerkki josta nämä tunnistaisivat. Voisi jo kadulla kiertää kaukaa ja olla päästämättä liikkeisiin yms.

Myös ay-myönteisten firmojen oveen voisi laittaa varoituksen, ja miksipä näitä puljuja ei voisi esim. pakkolunastaa oikeille suomalaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu