Että kirjoittelisit tykkäämisviestejä täällä mulle, kun ottaa irl jutut huomioon. En vain jotenkin pysty lopettamaan kuvittelua. Ja joku niitä juttuja mulle kirjoittaa, en vain tiedä kuka se on, että onko se joku ihan vieras ihminen joka kuvittelee minut kaivatukseen vai joku joka oikeasti tunnistaa minun jutut. 🫤
Vaikea jotenkin uskoa
Anonyymi-ap
23567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Minä ainakin kirjoittelen hänelle.
Tietäisi vielä kuka olet ja kenelle kirjoitat? Ap
Mies olen ja kaipaamalleni naiselle kirjoittelen.
Lisäyksenä vielä, että en usko kaivattuni valvovan tähän aikaan enää.
Kukkuu🤭
🤭😆😅
Muistakaa että 5 miljoonaa suomalaista
Niin, mutta jotain tässä on...
Annan esimerkin miten tuttu voi olla täällä.
Sanon kaverilleni vieressä et aletaan suomi24 nyt kirjoitteleen.
Hän suostuu.Mieti loput itse.
Nii, näitähän riittää😂
Minä kirjoittelen satunnaisesti sille josta haaveilen joskus. T.mies
Ollaanko milloin viimeksi nähty irl?
Jotenkin toivoisin että se josta tykkäät löytäisi sut täältä.
Mitkä irl jutut?
Mitä nyt sitten irl pitääkään sisällään mutta jos hän ei siellä syystä toisesta saa suutaan auki mutta avautuu käytännössä itselleen täällä.
Noin kaikki ikävöijät täällä tekee 😄
Täällä ei pidä olla nirso, huomaavaisuutta kuitenkin olipa keneltä hyvänsä, ja mitä irl tulee niin siellä pätevät omat lainalaisuutensa.
Öisin en todellakaan ole täällä, paitsi jos jostain syystä herään enkä saa uudestaan unen päästä kiinni.
Kyllä minä tiedän että mies käy täällä, ainakin joskus.
Olen lähettänyt onnittelut ja hän on siihen jotain vastannut.
Joskus myös kirjoitan jonkun aloitukseen jotain sille miehelle.
Meillä vaan niin suositut kirjaimet että siihen tarttuu heti tusina muutakin ja joku samanikäinen myös samalle kirjaimella kuin itse kirjoitan, silloin sekaannus onkin jo valmis.
Mutta jos ja kun tavataan taas joskus ihan irl. Niin toivottavasti nämä palstat on meidän kohdalta sen jälkeen historiaa.
Terveisiä sinne hmm... Juna-aseman lähettyville.. ❤️
Ja olemme olleet ihan teini-iässä ensimmäisen kerran yhdessä, eikä se ollut ainoa kerta.
Nyt toki reilusti vanhempia jo.
Tuskin ne jutut sinulle on tarkoitettu vaan jollekin ihan muulle. Tunnistelet vain väärin.
Voi olla mutta itsetunto kyllä kestää sen 😁👍🏻 eikä haittaa vaikka olisikin. Kyllä me vielä tavataan, siitä olen ihan varma!
Taidat pelätä että joku sinun kultasi nappaa, vai oletko yleensäkin niin pessimisti asioiden suhteen. Jos et tällä ketään ikävöi, niin miksi yleensä olet juuri tällä palstalla?
Täällä kun on paljon sinulle sopivampiakin palstoja.
Vai onko tämä ainoa jossa saat huomiota??
Minä ymmärrän, että täällä voi ihmiset harhailla, onhan se ihan järkevää kyseenalaistaa, kunhan ei lähde liiallisen negatiivisuuden linjalle.