Suomessa on eun alin talous kasvu,vain Kreikka on suomea huonompi

Urpo ja purra ovat saaneet sen aikaan vain
puolessa vuodessa.
6215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täytyy katkaista lopullisesti kommari- homo- Martin sosiaalituet.

Hän on varastanutkin jo niin paljon että ministerikin meni laskuissaan sekaisin.

Äänestä
  • Orpo ja Häkämiehen hallituskin on avoimesti ennen nykyistä Ek rettelöitiä kehuneet Marin hallitusta parhaaksi suomessa, eikö tuo ole selviö kun Sanna itse tempaistiin heti vaalin jälkeen maailman merkittävimäksi politiiikan ja talouden neuvonantajaksi maailman vaurainmille maille, tämä on tunnustus osaamisesta jonka mittaisita ei ole koskaan suomessa ollutkaan ,ennen Sanna Marin aikaa, nytkin maailman johtavat mediat taitavimmat paratsitkin valvoo herkeämättä saataisiinko Marin kuviin jossain maailman metropoleissa suurimpien johtajien neovonpidoissa ja tärkeinmissä busines tapahtumissa. Menetyksen traakisuus korostuu rettelöivän Ek väen epätoivossa ja Orpon valinnoisa jotka ajaa suomea suurtyöttömyyteen ja euroopan surkeinman kehityksen tielle, eihän tänne kohta halua mtu.kaan.

    Äänestä

Pitäisikö vaihteeksi leikata rikkailta oikein kunnolla ja aloittaa se säästäminen eduskunnan suojatyöllistetyistä!

Äänestä

Mikä Idiootti hallitus

Äänestä

Hyvä työllisyyden ja talouden kasvu tyrehtyi kåkkare pers hallituksen tusailuihin, ja kaikki, siksi koska pääsivät vaali valheilla valtaan.

Äänestä

No se edellinen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Urpo ja purra ovat saaneet sen aikaan vain
puolessa vuodessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu