oletteko syönyt muumi hedelmäpatukat?

edullista pari eur /pussi, 8 patukkaa

monenlaista hdelmää maistuu ja ei tainnu sokeria olla mässätty ees sekaan

söin ne tuos illan mittaan, ostan lisää joskus ehkä
12214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

löytyhä tuo haullakin https://www.tokmanni.fi/hedelmapatukka-8-kpl-120-g-muumi-vadelma-omena-5708413018289

Muumi-hedelmäpatukat ovat hyvän makuisia välipaloja, jotka sisältävät paljon kuitua. Yksittäispakatut patukat on kätevä ottaa mukaan evääksi, kouluun, treeneihin tai milloin tahansa kun tarvitset nopeasti laadukasta ravintoa. Herkullinen välipala kiireisiin päiviin!

Pakkauksessa kaksi makua: 4 x vadelma ja 4 x omena-päärynä.
Pakkauskoko 8 x 15 g, yhteensä 120 g.

ostin s marketista, oli myös viimeiset 2 kpl lootassa,

sitten tuos vekrkokaupasta oli loppu. . taitaa ihmisille maistua??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

edullista pari eur /pussi, 8 patukkaa

monenlaista hdelmää maistuu ja ei tainnu sokeria olla mässätty ees sekaan

söin ne tuos illan mittaan, ostan lisää joskus ehkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu