Joensuun lapsentappajilta puuttuu aivot

Miksi lasu antoi lapsen olla narkkiperheessä? Eihän noiden päässä liiku mitään … kun katsoo niiden viestejä. Ne ei olleet itse edes teinien tasolla.
Miten voi olla noin ohkasella?

Ammattilaisilla on sanat, kirjainyhdistelmät noille ominaisuuksille.
Mutta niillä oli lapsi. Genitaalit toimi.
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Narkeilla aivot tuhoutuu. Pääsevät kuitenkin täyshoitoon.

Äänestä
  • Eiköhän OrpoPurran oikeistohallituksen hoito ole avohoitoa

    Äänestä

Huumeveikkoja joilta olisi lapsi pitänyt ottaa ajat sitten pois. Toivottavasti linnassa antavat vähän keitettyä rasvaa sairaspaskan niskaan.

Äänestä

USA:kin tappoi lapsia erittäin raa'asti hyökkäyssodissaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi lasu antoi lapsen olla narkkiperheessä? Eihän noiden päässä liiku mitään … kun katsoo niiden viestejä. Ne ei olleet itse edes teinien tasolla.
Miten voi olla noin ohkasella?

Ammattilaisilla on sanat, kirjainyhdistelmät noille ominaisuuksille.
Mutta niillä oli lapsi. Genitaalit toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu