Onko mahdollista saada henkilökohtaiset bonukset toiminimen omistamaan auton vakuutuksiin? Autolla ei aja muut kuin yrittäjä ja perheenjäsenet. Toiminimeen liittyvää ajoa reilusti yli 50 % vuoden km-määrästä.
Toiminimen omistaman henkilöaiton vakuutukset
Anonyymi-ap
2
224
Vastaukset
- Anonyymi
Y-tunnukselle rekisteröityyn autoon ei saa henkilökohtaisia bonuksia. Toki voit olla haltija autossa, jolloin voit vakuutuksenottajana käyttää omia bonuksia. Toiminimesi voi maksaa vakuutukset jos auto on yrityskäytössä.
Useimmat vakuutusyhtiöt antavat täydet bonukset uusille yritysasiakkaille. Toki hinta voi olla kallimpi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437377
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533662Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512852Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302464IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1861829- 471541