kotisi liepeillä seuraamassa elämääsi ja kurkkimassa ikkunoista avautuvia näkymiä. Pääsisit sitten päiväsaikaan jäljittämään, missä tämä tirkistelijä on liikkunut. Mutta näkisin itseni mieluummin sisällä samassa kahvipöydässä tai vierelläsi istumassa pehmeällä sohvalla (jota siis en tiedä onko pehmeä). Onhan sentään minullakin unelmia. Yksi vaihtoehto olisi kärpäsenä katossa, mutta ehkä siinä kuitenkin elinaika olisi aika lyhyt. Muuten kyllä haluaisin enemmän kuin mitään muuta päästä kurkistamaan elämääsi, ja pidemmäksikin aikaa.
Näet minut mielellään hiiviskelemässä pusikossa
Anonyymi-ap
22638
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Noniin, tiedän pitää verhot kiinni.
Tervetuloa sitten ovelle koputtamaan rohkeasti.
No ehkä kuitenkin olisi kiva jos laitat tähän tunnisteita että osaan varautua ja tehdä tilaa vaatekaappiin. ♡
Aikamoista! Tervetuloa paitsi eihän minulla sohvaakaan ole 🫢
Minullakaan ei ole.Istutaan lattialla jalat ristissä.
Säkö edellisen asukkaan aikana, oot käyny paskomas katon, ikkunat ja seinät? Täynnä kärpäsen paskoo, kaikki paikat. Etti uus tunkio.
Ennen minua asui nuorehko kaunis nainen tässä mun kämpässä...hmmmmm.
Ja lattialistoja haistelet?
Mun kaivatun ei ainakaan tarvii pusikoissa hiiviskellä haha. Ovelle vaan niin halin saat heti
Mun kaivattuni (A nainen) on tuollainen pusikossa hiiviskelijä. Tulisi vaan ovelle, niin avaisin..
AI JAAA!
Älä hiiviskele pusikoissa, se on vähän pelottavaa... Paitsi että taisitkin sanoa tuon vain metaforisesti. 🤭
Kahvipöydässä ja sohvalla on sinulle kyllä paikat. Monesti olen sinut sinne jo kuvitellutkin, seurakseni.
Kerään tässä rohkeutta pyytää sinua kylään.
Hassu viesti:)
Pitäisköhän varoille hankkia sellainen kaasutin ovelle.😳
Puumiekka mieluummin, näyttää koristeelta, niin ei vaikuta niin varautuneelta yms
Tämä ylös googleleikepöytäboi- uhkaa kotiintunkijoita ja uloskaan ei aio tulla
Mä aatelin laventelin tuoksuista tuoksukynttilää 🤢
Noniin, mitäs hemmettiä nyt 🤔
En tiedä, joku limanaama on vissii hirveen ylpeä itsestään ny🤔
Sinä voit humpustella iso mies just misä lystäät, ei ketään kiinnostaaa
En näe.
Mutta voin vain kuvitella isäsi tähden, että salajuopottelet, niinkuin"pakostakin tehtävä".
Lujille myö ollaan.molemmat.jouduttu vanhempiemme takia, siksi nämä.heikot epäluulotkin ovat meihin tulleet.
Uskonto, henkinen kehitys ,(muuten)'
ei ole naurun asia.
Ei se naisille ole, jos, ajatteleppa, sulta ruetaan.kyselemään periaatteessa kesken kehityksenkin niin.kaikenlaista tyhmää.
Mulla oli vielä silloin.koulutkin.kesken, ja tämä.(,itseasiassa) turparulla, en ollut lainkaan.minä.
Vaan Janne.
Ilmennytään nyt sitten.nimillä, koska , vaikka iva tai vihamielessä sitten vieläkin, hengellisyys kuuluu Elämään.
Niin.se pitäisi olla kaikilla.
Mutta vasta vanhetessaan.
Toiset tekevät sen tyylillä, ja ränsistyneistä vaatteista ei.muuten Naisetkasn tykkää. Olit itseasiassa kuin.roskaläjä, Janne kokonlapsuusikäsi minulle.
Alastomuus ei.ole KOSKAAN ollut naisille helppoa.
EIKÄ SIIHEN VOI KETÄÄN.PAKOTTAA.
Älä , omissa häpeissäsi, niin.syytä enää.muita.
MISTÄÄN.
Yökiikaareista sammuu kohta virta joten öitä.
Vattupusikoissa kesäisin