Uuden vaalivilppi

382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oikein "profeSSori sen pellebritti lorttonsa kanssa?

Kohta nauraa koko universumikin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Äänestä

Ihq ja fants hakaristejä 👍
Sieg heil 😈

Nyt kyllä germania voittaa liebenraum.
Syökää silakkaa.
Vittu, mitä paskaa

Pappa göran har ingenting att göra, så han är bara göran.

Äänestä

Onkohan se ostanu sen brittilorttonsa samalla ku osti sen "professori" tittelinsä?

🤮🤮🤮🤮🤮

Tulikohan alennusta?

Vai kuuluiko nato kaupantekijäisiin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"presidentin" marssilaulu:

https://youtu.be/XxAoA8tyvII?si=r4jxpfnZ_eOihTrn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu