raavin persettä....

nyt on pakko raapia persettä taas kun ne ruvet kutittaa taas.....
4267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vesirokko?

Äänestä

hyttyset on kiusallisii, kantsis pitää ne housut jalassa ulkosalla.

Äänestä

ettei tuu tikkuja niinku päästäsi, se ei oo kiva kynnen alla..koeta jaksaa!!!

Äänestä

P af Grann! Aateliset eivät raavi persettä, me pyydämme ystävällisesti hoitsua rapsuttamaan takalistoa!

Missä muuten viivyt! Tanssiaiset oli ja meni
...Sinä loistit poissaolollasi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


potilas kirjoitti:

nyt on pakko raapia persettä taas kun ne ruvet kutittaa taas.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu