On se hienoa asua alkoholistin naapurissa. Ukko tulee koska vain pimputtamaan ovikelloa ja anelemaan krapulahuikkaa, kun ei itse suoriudu kauppaan. Välillä tärisee vain käsi ja välillä tärisee koko ukko! Olemus on joskus lähes yhtä paha kuin seuraavalla venäläismiehellä: http://tinyurl.com/kankkunen
Naapurin krapulahuikka
Anonyymi-ap
4
944
Vastaukset
- Anonyymi
Älä pihistele viinojasi, on sullakin joskus kankkunen!
- Anonyymi
Osaa ne naisetkin:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18229976/rikostuomio - Anonyymi
Minä auttaisin naapuria jos naapuri auttaa minua.
On turhaa energian tuhlausta että jokainen käy itse kaupassa. Tyhmät ei ymmärrä että on helpompaa se kun yksi henkilö käy kaupassa tai tekee viinit ohjeiden mukaan ja muut nautiskelee. Kaikkien ei tarvitse vaivautua kauppaan.
Jos yksin punnertaa niin elämä voi tuntua raskaalta ellei ole nuori ja voimakas.- Anonyymi
Saat häkkiä, kun narahdat trokaamisesta!
Eiks pelota jo, trokari?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611471IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3567833Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut872654Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?952185Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1402056Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521054Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782