kuin häävisti 30 vuotta. On polvi pojasta huonontunut vaikka kouluja käydään kymmeniä vuosia.
Ennen osattiin pelkästä puusta rakentaa terveitä taloja jotka ovat vielä sadan vuoden jälkeenkin asuttavia.
Ennen osattiin pelkästä puusta rakentaa terveitä taloja jotka ovat vielä sadan vuoden jälkeenkin asuttavia.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mäntynieemi täytyy peruskorjata sen takia, kun Salen koirat on kusekellut puurakenteisiin ja haju on sen mukainen
On kuulemma elinkaarensa päässä eli saman ikäiset kansalaisten asunnot vielä huonommassa kunnossa koska ei ole käytetty huippuarkkitehtejä ja materiaaleja siinä on rumbaa Kun kaikki Suomen 90 luvun asunnot jyrätään tasaiseksi ja rakennetaan uusi
Grynderit eivät piittaa paskaakaan, kauanko rakentamasa talot pystyssä pysyvät, mitä vähemmän, sitä nopeammin uutta paskaa pääsevät bygaamaan.
Ahneus kukoistaa niissä piireissä, vai mitä Ilpo K?
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🍑 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18292126
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
”Vuokralaiset” saavat asunnon kuin asunnon remonttikuntoon.Tässä kohteessa ei edes vuokraa maksettu tau takuuvuokrasta ei hajuakaan.
Niin käynyt Mäntyniemellekin, mikä ei ole omaa niin suomalainen ei arvosta huolimatta arvoista ja titteleistä.
Lällyt Peräpohjolan Hölmölän alistettu kansa maksaa kaiken matuista alkaen tyytyen omien etujensa polkemisiin.
Pientä pintaremonttia, kustannusarvio 55 miljoonaa euroa.