SUOMI ON ISKENYT PIETARIIN!!!!!!

droneilla öljyjalostamolle. Nyt Suomi on siis liittynyt suoraan sotaan Venäjää vastaan.
Huomenna nesteen porvoon jalostamo saa osumaa! Mutta sotahullut tsuhnat ovat innoissaan, vihdoinkin sota!
13310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei r yssä osu mihinkään, joten ei huolta.

Äänestä
  • Kohteena kuitenkin taisi olla öljyjalostamo, siellä tosin lienee drone torjuntajärjestelmät. Mutta eiköhän neljännen valtakunnan SS joukot yrittää pian uudestaan.

    Äänestä

Kohta Iivana yllättyy kun Suomen salamasota yllättää Putinjuugendit housut kintussa Moskovassa. Vangitsemme Putinin ja syötämme sen sioille. Karjala Vienoineen ja Petsamot palautuu Suomeen.

Tartti lähettää kaikki joukot Ukrainaan ja jättää itärajan portit auki.

Äänestä
  • Da Da....

    Äänestä

  • Siis Suomi suureksi ja Viena vapaaksi? Tuleeko tiedotuksia Radio Aunuksen Aalloilla?

    Äänestä

Se on kuule Putlerin fsb-natsiväki, joka pisti pommin kerrostaloon. Syynä, että saataisiin oikeutusta lisää "sotilasoperaatioon" Ukrainassa. Tarkoitus lisätä vihaa Ukrainan kansaa kohtaan.

Ihan kuten Putler v 1999 hankki oikeutusta hyökkäykseen Tsetseniaan, antamalla fsb-natsien räjäytellä kerrostaloja Moskovassa.

Äänestä
  • omiaan tappanut fakta mot

    hulluja ne venäjällä

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    omiaan tappanut fakta mot

    hulluja ne venäjällä

    Putin on naZi.

    Äänestä

Hyvä juttu. Täältä onkin lyhyt matka pistää pietari tuhannen päreiksi.

Äänestä

Putin pistää venäjän päreiksi ihan itse, ei tarvitse kuin seurata vierestä.

Äänestä

Minä eilen lennätin dronia ja ihmettelen minne se katosi...upps taisi pudota Venäjälle ja osua kerrostaloon, sorry!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

droneilla öljyjalostamolle. Nyt Suomi on siis liittynyt suoraan sotaan Venäjää vastaan.
Huomenna nesteen porvoon jalostamo saa osumaa! Mutta sotahullut tsuhnat ovat innoissaan, vihdoinkin sota!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu