Onko taustalla joku yhdistävä tekijä.Joku kaunainen ex?? Vähän oudolta vaikuttaa kun jo neljäs lyhyen ajan sisään kuollut.
Syöpää voi myös aiheuttaa monella tapaa.ja sydämen voi tuhota myös..Onko ruoka turvallista?Entä kahvi...jne.
Olisiko poliisin syytä katsoa onko kuolemilla joku yhdistävä tekijä?
Syöpää voi myös aiheuttaa monella tapaa.ja sydämen voi tuhota myös..Onko ruoka turvallista?Entä kahvi...jne.
Olisiko poliisin syytä katsoa onko kuolemilla joku yhdistävä tekijä?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Voiko kaikki olla sattumaa? Jos saman alan radion ja Tv:n kuolleisuus on noin suurta ,on jotain pahasti pielessä.
Sairas vuorotyö ja älytön kiire sekä äärimmäisen kovat ulkonäköpaineet.
Niiden vuorotyö ja kiire ei ole mitään verrattuna sairaalassa tapahtuvaan vuorotyöhön ja valtavaan vastuuseen 7/24.
Valtaosa TV juontajista ja toimittajista on kokoomuslaisia tai kokoomuksen kannattajia ja kokoomuslaiset tykkäävät kokaiinista ja kokaiini helposti johtaa yliannostukseen. Siinä yhdistävä tekijä. Toki yksittäistapauksiin on vaikea ottaa kantaa jos vainajalle tehtyä huumeseulaa ei julkisteta.
Naiseus ei estä kuolemasta.
Johtuu säteilystä. Yleisradion lähetyslaitteet säteilevät voimakkaasti ja naiset herkempiä säteilylle.
Kuolinsyytä ei ole vielä paljastettu tässä viimeisessä
Liian nuorena lähtivät. Keveät mullat kaikille.
R.I.P.
Teurastaja-Purran soteleikkaukset niittävät satoa. Varmaan ovat asioineet Purran kuuden minuutin puhelinlääkärin kanssa.
On niitä muuallakin kuollut.
Alkaa tapahtumaan rupsahduksia ulkonäössä niin nämä telkkarin naikkoset eivät niitä kestä.
Ikääntyminen on niille hyvin vieras asia ja tehdään päätöksiä.
Mikä on median osuus joka salaa ja vähättelee sitä tosiasiaa että korona ei ole poistunut Suomesta. Eikö olisi jo ajankohtaista julkaista tuoreimmat tilastot taudista.
Jotain saattaa olla pielessä ...mutta mitä.Onko korona.? tai joku muu tekijä.