No niin demarit

Kannattaisiko mäkynen pitää se suunsa kiinni lopettaa se muiden syyttely edellisen hallituksen tekemisistä!! Olette olevinaan niin duunari puolta, mutta jätitte kaikki duunarin maksettavaksi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se on kyllä iso pässinpää joka teitä vielä äänestää!!!!!!!!!!!!!!!
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Borat on tyhmä kuin saapas. Kylmähikinen pikkunilkki.

Äänestä
  • l
    SDP:ssä on HätäTilanne, kesän EU-vaaleissa Tulee Varma - RÖKÄLE-TAPPIO !
    -
    SDP:läiset Tappelee Jo keskenään miten kannatusta nostetaan - Ei oo Konsteja Ei !

    l

    Äänestä

Mykänen tekisi Suomelle, demareille ja itselleen hyvän teon olemalla hiljaa koko loppuelämänsä.

Äänestä

demarit- kaiken tuhon alku

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannattaisiko mäkynen pitää se suunsa kiinni lopettaa se muiden syyttely edellisen hallituksen tekemisistä!! Olette olevinaan niin duunari puolta, mutta jätitte kaikki duunarin maksettavaksi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se on kyllä iso pässinpää joka teitä vielä äänestää!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu