Tankit täyteen heti

Dadaa nyt LAittKaa tankit täyteen
LAKON TAKIA
5145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei paljon auta kun tällä autolla ei pääse tankillisella kuin 450km

Äänestä

Ei tartte mun hamstrata kun autotallissa jo valmiina 450 litraa 95E bensaa...

Äänestä

Akut täyteen . Huoltokatkot alkavat sähkön tuotannossa.

Äänestä

No jos nafta loppuu niin se on sitten jäätävä kotiin.

Äänestä

Ajakaa polkupyörillä. kuntokin kasvaa.
Ajelen kesät talvet. 0€/kk
Ja töihinkin pääsee jos lyhyt matka.




-eläkeukko

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Dadaa nyt LAittKaa tankit täyteen
LAKON TAKIA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu