Venäjällä ei ole lakkooikeutta.! Suomalaiset on sukulaiskansa .!

Hallitus on oikeassa ja meidänkin kuuluu olla tyytyväisiä orjia . Pois meistä länsimainen hapatus .
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kekkosslovakkia takaisin

Äänestä

Miksi Venäjällä ei saa lakkoilla?

Äänestä
  • Työnantajat eivät salli työntekijöiden järjestäytymistä.

    Äänestä

Suomessakin mielenosoittajat heti vankilaan , paitsi Suomen Sisun miehet .

Äänestä

🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

❤️ K­­u­u­m­­­a­t­­­ ­t­­y­­t­ö­t­­ ­o­­­d­o­­­t­t­­a­­­v­­­­a­­t­­­ ­s­i­­n­­­u­­­a­ -> https://us4.fun/kissgirl?18304631

🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hallitus on oikeassa ja meidänkin kuuluu olla tyytyväisiä orjia . Pois meistä länsimainen hapatus .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu