Emmanuel Macron tahtoo lähettää joukkoja Ukrainaan sotimaan Venäjää vastaan. Sillä ja Venäjällä on ydinaseita. Seurauksena olisi ydinsota.
On selvää, että Macron on ateisti eikä mikään aito kristitty. Ihan niin kuin Sauli Niinistö ja rouva Jenni Haukio. Sisältä ateisteja, päältä kristittyjä.
Sillä erotuksella, että Macron on avoimesti sekularismin kannalla ja ateisti. Skeptikko.
Ateistit tahtovat ydinsotaa
12
166
Vastaukset
- Anonyymi
Kerätään maailman uskovat yhteen paikkaan ja silminnäkijä sanoi nähneensä valon ja kaikki oli poissa 🤣
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ydinsota ei ole vältettävissä; kuinka paljon paskaa haluat syödä sitä ennen turhaan?
Mitään ydinsotaa ei ole tulossa, sillä kukaan osallistujista (oli sitten aloittaja tai jatkaja) ei pystyisi voittamaan sotaa. Joskin aloittaja tulisi olemaan varmasti kokonaan tuhoutunut.
Helppo tapa tunnistaa sodankäynnistä ja politiikasta täydellisesti tietämättömät on siitä, että he puhuvat jostain ydinsodan mahdollisuudesta.
- Anonyymi
Ottaen huomioon millaisia romuja Venäjän perinteiset aseet ovat olleet voi olettaa, että Venäjän nuket ovat suurimmaksi osaksi ruostuneita romuja ja melkoisesta osasta upseerit ovat salaa myyneet radioaktiivisen materiaalin mustassa pörssissä omaksi tuotokseen. Hyvä jos 10 % on lentokykyisiä, ja nekin todennäköisesti putoaisivat ennen aikojaan. Ja tietenkin jos Venäjä onnistuisi jotenkin laukaisemaan ydiniskun länsimaat vastaisivat omalla ydiniskullaan, eikä Venäjästä sen jälkeen olisi enää paljoa jäljellä...
- Anonyymi
Lapsellista. Venäjä voisi yksin tuhota koko maapallon ydinaseillaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsellista. Venäjä voisi yksin tuhota koko maapallon ydinaseillaan.
Tämä oli totta n 10 v jopa 5 kertaan, mutta ei enää!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsellista. Venäjä voisi yksin tuhota koko maapallon ydinaseillaan.
Ja he ovat niin hulluja että voisivat sen tehdäkin. Mutta meidän ei pidä antaa hullujen ihmisten uhkailujen pelotta meitä.
- Anonyymi
He saavat sen 5 v sisällä!
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Tyttö, jolla on hellä kieli ja huulet -> https://cum4.fun/?/fi018306654vq
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k374906- 823486
- 302943
- 612915
- 82727
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t552270- 381763
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91690- 181681
- 161574