Kovin näivettyi alavus-seinä
Kovin näivettyi alavus-seinä
Anonyymi-ap
10590
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mitä sinä toivoisit tänne? Mikset itse tuottaisi jonkin hyvän aiheen keskusteltavaksi tänne?
Tähän oli pyrkimys tietyllä taholla?
Älä höpötä. On loistava asia jos täällä keskustellaan! Kyse on siitä, että keskustelua olisi mukava olla muustakin kuin yhdestä aiheesta!
Jos esimerkiksi joku haluaa jutella vuosikymmeniä vanhasta murhajutusta, hän voi niin tehdä. Kukaan ei halua sitä estää. Suurinta osaa ihmisistä juttu ei edes kiinnosta pätkän vertaa.
Sillä yhdellä aiheella vain ei tarvitse koko keskustelua täyttää! On outoa, jos tuollainen asia pitää sinulle selittää. Asiasta voi avata ketjuja, mutta aina ei tarvitse avata uusia jokaisesta asiasta, joka asiaan liittyen mieleen tulee. Muutama ketju riittää.
Surullista, että täällä on vallalla Suomi24:ltä tuttu ilmiö, että kun avaukset eivät ole mieleisiä, pitää sitten nostella vanhaa roskaa esiin, jotta uudet peittyvät. Se on jotenkin niin lapsellista touhua.
Tuo on faktaa. Siksi tuo sekopää ei vastaa.
🤣🤣🤣
Sekopäät harvemmin vastaavat.
🤣🤣🤣
Tämä halutaan näivettää!
Mikset sano mitään sinulle suunnattuihin vastauksiin?
Olet sinä ressukka. Sääliksi käy.
🤣🤣🤣
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18307587
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
murhasuvulla on ongelmia