ON NÄKÖJÄÄN VITTU URHEILUSTUDIOSSA AIKAA VATKATA KAIKKEA TURHAA KUN EI LÄHETYKSET ALA AJALLAAN JUMALAUTA!!!MAINOSTAMISEEN MENEE AINAKIN KYMMENEN MINUUTTIA!!JA TURHAN JAARITTELUUN VOI VITUN HEVON KYRVÄN PERKELE!! ALKAMISAJAT HEITTÄÄ PAHEMMAN KERRAN KUN TOUHUTAAN JOTAIN IHAN MUUTA KUN PITÄISI KESKITTYÄ I-T-S-E A-S-I-A-A-N!!!ELI LÄHETETTÄVIIN LAJEIHIN JA SIIHEN ETTÄ ALKAMISAJAT PITÄÄ KUTINSA TASAN TARKALLEEN!!KAIKKI TURHA YLIMÄÄRÄINEN HEVON HELVETTIIN!!
SAATANA URHEILUSTUDIO!!!
11
788
Vastaukset
- Anonyymi
Suosittelen runsasta alkoholin käyttöä 👍
- Anonyymi
Kiitos sitä minä teenkin aina keskiviikkoisin 24 tölkin lava tyhjeneekin rattoisasti hittimusiikin soidessa taustalla baila baila och helan går!!
- Anonyymi
Kyllä aivan älytöntä pelleilyy koko Urheilustudio! Tälläseen yle rahaa haaskaa! Nämä vanhat pellet ja vaikka oisi nuoria! Lapsellista touhuu😓
- Anonyymi
Vaihtoehtona Urheilustudion täydellinen boikotointi ja EI!! oteta osaa niihin typeriin ilmanaikuisiin haasteisiin vaikka olisi mitä kädenvääntöä sun muuta EI!!rahoitus puoleen nykyisestä niin eiköhän homma selkiinny ja palaudu PERUSASIOIHIN eli itse lajien seuraamiseen ja nimensä mukaiseen tarkoitukseen.Lopuksi vielä Kalle Palander kokonaan ulos Urheilustudiosta vääntäköön kättä kuppilassa tai kotonaan.
- Anonyymi
Urheilustudio=Pelleilystudio urheilua seuraavien aikuislasten Pikku Kakkonen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Urheilustudio=Pelleilystudio urheilua seuraavien aikuislasten Pikku Kakkonen.
Urheilustudio on idiotismia pahimmillaan. Aivan sairasta touhua, kiusaavat katsojia. Mennyt vain pahemmaksi vuosi vuodelta. Yle on saanut varmaan tästä paljon kuraa, mutta kiusaavat meitä lisäämällä tätä hölmöilyä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaihtoehtona Urheilustudion täydellinen boikotointi ja EI!! oteta osaa niihin typeriin ilmanaikuisiin haasteisiin vaikka olisi mitä kädenvääntöä sun muuta EI!!rahoitus puoleen nykyisestä niin eiköhän homma selkiinny ja palaudu PERUSASIOIHIN eli itse lajien seuraamiseen ja nimensä mukaiseen tarkoitukseen.Lopuksi vielä Kalle Palander kokonaan ulos Urheilustudiosta vääntäköön kättä kuppilassa tai kotonaan.
PELLEILIJÖILLE PYSYVÄ PORTTIKIELTO!!LAJIEN SEURAAMINEN YKKÖSASIAKSI!!
- Anonyymi
URHEILU POIS kaikista toosista.
- Anonyymi
Aloittajalle, HELPOTTIKO.??
- Anonyymi
Urheilun tilalle Yle hankkimaan UUSIA aikuisten sarjoja Areenaan. En tarkoita puhkikulunutta alapäätarjontaa, mutta älykästä ja arvostelun kestävää ULKOMAISTA.
Hopi hopi, ostohousut nyt jalkaan. - Anonyymi
Aloittaja taitaa olla sama joka haukkuu kaikki jotka kyseenalaistavat ukrainan korruptio touhut,huutaa samalla tavalla.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1984292"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?992833Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p882472Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m202426Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am15223376 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark492243Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.302067- 192051
- 851929
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1371911