Ihanaa nähdä sut taas

rakas... Sitä vaan odotan että sun nään. Saisinkohan jo sua suudella koska rakastan?
6371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos olet hän niin toivon sitä.

Äänestä

Saat todellakin..

Äänestä

Oli ihana aloitus.🥰

Äänestä
  • Sinä taisit ne itse tehdä yöllä ja ihan troIIaus mielessä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sinä taisit ne itse tehdä yöllä ja ihan troIIaus mielessä.

    Mitkä en trollaa en ollenkaan enkä edes anonyymiä käytä

    Äänestä

Suutele Minua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

rakas... Sitä vaan odotan että sun nään. Saisinkohan jo sua suudella koska rakastan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu