kerro mikä kaivatussasi on niin erityistä?
Ole kerrankin rehellinen ja
Anonyymi-ap
751629
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 75
Vanhimmat
Kerrankin rehellinen?
Mies ei olekkaan tehnyt muuta kuin valehdellut asioistaan
Itte tääl ns. Haukkuu muita ja sit kertoo kylillä toisen syyks, ottakaa selvää kuka kirjoittaja o, ett ei tarvii syyttömien kärsiä!
Ei parane miettiä, koska eihän hän ole mitenkään ihmeellinen.
Miksi mietit? Millaisia asioita mietit??
Edesmennyt mummoni sanoi aikoinaan et. Miksi et enää ole sen mukavan pojan kanssa se ois ollu sulle sopiva.
Ok rehellisesti.
Hän oli (silloin kun näin) todella kiinnostava, haluttava ja äärimmäisen puoleensa vetävä.
En minä nyt jaksa. Ehkä joku toinen kerta sitten.
Juu ei mikään
Hän osaa olla niin rakastettava, jos vain haluaa olla.
No, kylläse se on ihan tavallinen.
Sanoppa
Kasvot ja söpö ujous.
No en minä sitä osaa eritellä.
Hänen seurassa oli helppoa olla (jäidenlähdön jälkeen) ja hän puhuu mm. samaa musiikillista kieltä.
Huomaamaton hiirulainen
Rehellisimmäksi voi tulla. Hän fiksu kaltaisesti välittää muista ja se minussa kipinän nousee myös kohtelee minua kunnioittavasti. Ajatukset kohtaavat.
Lihaisa ouhhh
Hänen naurunsa.
Se et rakastuin häneen.
En tiedä varmaan kaikki kun sydän vetää sen naisen suuntaan vaikka tiiän satuttavani vaan itteeni kaipaamalla ykspuolisesti ❤️💔
Osta kasa herkkuja
En syö karkkia
Sivusta, ei pelkät karkit ole herkkuja. Herkkua voi olla vaikka maksalaatikko voissa paistettuna puolukoiden kera.
Yksin juttelija esiintyy sekä miehenä, ett naisena!
Kyllä se esiintymisesi täällä tiedetään ilman tuota tunnustustasikin 🤣
Näin on, vähän ontuvasti esittää tätä naispuolista osapuolta tämä mies, elämä on
silmät
Ikäänkuin säilötty lihasäkki, mikä liikuttaa. Mikä on liikuteltavissa, mikä ei....
https://m.youtube.com/watch?v=4gLVqjIvokc
Kapea uuma ja hyvä peppu. Muutakin toki. Eräällä itseäni vanhemmalla tutulla naisella.
Harmi kun ei tiedä kuka tuo nainen on, tai sinä.
terkuin eräs nainen vaan.
🌝🌝🌝🌝
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ei hei kukaan nainen halua että susta kirjoitetaan näin
miksi vitussa meille muille naisille kostat? kyllä minäkin haukun suoraan miestä enkä kosta muille naisille kuin heidän omia tekojaan. kosta ja hauku sitä äijääs.
minua ainakin lohduttaa tieto että noista sairaista pakottavista seksijutyista on tulossa heille rangaistuksia, onnettomuuksia. kivat tatuoinnit käsissä ja väärin kostaville naisille myös.
itsellä on tieto että ne jotka on rahalla leikkinyt ja tehnyt väärin, kostaen, heille on tulossa rangaistukset. itse en noihin kuulu, meni uudelleen käsittelyyn, ja oikeat henkilöt joutuu vastuuseen.
Kyl on tylsää. . .
Sivusta. Laitan nukkuun väsy. Oli kivulias viikonloppu, ei henkinen vaan fyysistä kuolemaa tein, eikä kyse juomisesta.
Voisin kyllä juoda ensiviikonloppuna..
T. n 🦘😎👍🏻🌻😇
Tätä sivustoa käytetään toisten vainoon ja seuraamiseen, siis kiusaamiseen! Useesti sama tekijä molemmissa, ensin kirjoittaa täällä ja sit tulee muut marionetit peräs! Sairasta, ei voi muuta sanoo! Yks olnkyllä hyvinkin tiedossa....
Kyllä, täältä yhden miehen juontamalta trollipalstalta ei mitään ns rikasta matskua löydä
Kieroilematon tyhmä. Ihana yhdistelmä.
En oo tyhmä
Turvaton tulee ennemmin mieleen. Tyhmyydestä. Olla yksin
Kieroileminen merkki tyhmyydestä myös
Oletko tyhmä? Kaikki on tyhmyyttä. Tyhmyyttä täynnä. Toistoa äärettömiin...vain ylimielinen luulottelee olevansa sen kaiken yläpuolella. Eli Oletko tyhmä? Kaikki on tyhmyyttä.
Tyhmyys parempi kuin pahansuopuus ja ilkeys.
SÄ elät normaalissa elämässä. Miten mun täytyisi äänettömänä luottaa sun ymmärryskykyyn
Et puhu kauniisti kaivatusta jos tuossa on kaikki erityinen mitä näet hänessä.
Miksi kysyt? Oletko tyhmä?
Oletko tyhmä? Kaikki on tyhmyyttä.
Onko sun mielestä pahansuopuus ja ilkeys merkki älykkyydestä?! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oletko tyhmä.
Oletko tyhmä? Yritys käyttää älykkyyttä, ei kerro kyvystä mitään. Kaikki on tyhmyyttä. Tyhmyydestä nauttiminen on tyhmyyden tyhmyyttä. Oletko tyhmä? Kaikki on tyhmyyttä.
Kaikki on tyhmyyttä.
Hörhö
Mieheksiluulijassa ainakin se miten hän luulee palstoilla ja elää 24 vuotta luulosuhteessa. Rähisten ja rakastellen täällä. Flirttaillen ja luullen että on nyt suhteessa
Sähän olet mies!
Niinhän se onkin ja kiukkuinen sellainen
Ei oo niin pimee kun nää mut täällä.
Oletko tyhmä? Kaikki on tyhmyyttä.
Äly ja inhimillisyys. Vahvuus.
Onpa inhottavaa ja valheellista
Oletko tyhmä?
Erityistä? Kai se on aika erityistä että olen tuntenut näin elämässäni vain yhden kerran aikaisemmin, ja tässä on vielä enemmän jotain.
Sama 😔😔😔
Tiedän. Ei ole mukavaa jos toinen ei tunne samoin, vaikka en sitä ihmettele.
Kaikki on tyhmyyttä.
Mä olen aina ollu rehellinen niille joihin voin itse luottaa minun asiani vain eivät kaikilta osilta kuulu kaikille niin olen ne aina pitänyt ja niin tulen ne aina pitämään et kehottasin teitä hankkimaan oman elämän jot ois teilläkin jotain sisältöä siinä mun elämän sisältö on lapseni en keksiny itselleni parempaa syytä miksi näkisin edes pientäkään vaivaa tämän maailman takia fiksuinta olis ollu kuin ois voinnu aikoinaan jättää edes syntymättä vaikka luulette että olette sivistyneitä ni monen kohdalla olen joutunu miettimään et vittu näinköhän sä olet kehittyny edes luolamiesajoilta yhtään kuinka sisäsiittoinen on esimerkiksi afrikassa heimo joka ei suvaitse joukkoonsa ulkopuolisia
itselle ei kenessäkään ole mitään erityistä mitä kaipaan. ei miehelseni kelpaavia, toiset ottaa avosylin vastaan. mutta viime vuodet merkitsi liikaa. ei kehenkään hyvää rakkaudellista fiilistä.
Olen niin monta kertaa sen näille palstoille kertonut että en. Hän on erityinen edelleen mutta alkanut häiritä että ihme kiusaajat ja ilkeilijät omii näitä ja kuvittelee olevansa hän.
Ette te ymmärtäisi. Teille erityistä on nätti takapuoli ja kivat vaatteet,
Hukkaan menee tällaisella palstalla.
Sen lisäksi, että hän on kaunis, hyvävartaloinen ja ihana blondi niin hän on hyvin taitava kammarin puolella. Siis todella taitava - en voi edes kuvitella elämää ilman häntä, koska jos jostain syystä tulisi ero ja mahdollisen uuden naisen kanssa joutuisi vertaamaan tähän nykyiseen (olettaen että tämä uusi olisi huonompi makuuhuoneessa eikä oppisi myös uusia taitoja) niin olisihan se masentavaa....)
Onneksi tämä nykyinen on NIIN ihana ja osaa hemmotella miestä NIIN taitavasti - AAH!
Eikö tuon luulisi olevan jo muu kuin vain kaivattu?
Kerro, mitä hän tekee sulle.
Kiinnostavaa. Kiihottavaa.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🔞 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18317987
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞