Putin järjestää kuulema bileet

Venäjän oppositio järjestää kuulema vastineen. Myrkkypommi poksahtaa juhlaväen keskellä.
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä moinen haaveilu? Ei Venäjän oppositio saa mitään aikaan. Pelkkiä suunpieksäjiä kaikki.

Äänestä
  • "Steppan" oli oikeassa, vaikka ei se ollutkaan myrkkypommi vaan terrori-isku. Samaa lopputulostahan siinä tavoiteltiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    "Steppan" oli oikeassa, vaikka ei se ollutkaan myrkkypommi vaan terrori-isku. Samaa lopputulostahan siinä tavoiteltiin.

    Sinä ja sinun tseppanis. Mistä se saa tieton ei mistään

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjän oppositio järjestää kuulema vastineen. Myrkkypommi poksahtaa juhlaväen keskellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu