Joka etsii miestä hikihatussa ja kiljuu täällä ettei löydä kun on niin ruma.
Nolaa meidät muutkin naiset tuolla asenteella. Hirveä haku päällä ja mies kun mies tuntuisi kelpaavan.
Nolaa meidät muutkin naiset tuolla asenteella. Hirveä haku päällä ja mies kun mies tuntuisi kelpaavan.
Vastaukset 25
Vanhimmat
.. Niinhän sullekin kelpasi nalle.Ihminen jota et edes tuntenut niin kelpasi.
Sivusta. Kuka on nalle??????
Puhut ihan sekavia. Sinkku minä olen.
Niinpä, sinkkuhan sinä.
Se on yllättävää naisena esiintyvän tarinankertojan kohdalla, mutta jos nallet ym elää muidenkin päässä niin sitten ne elää
Tuolle ainakin on jäänyt nallet pysyvästi päähän 😂
Kuvatus nyt vaan kaipaa ilmiselvästi sokaisevaa rakkautta. Sitä mikä sokaisee katseen kohteenkin kunnes eräänä kauniina päivänä ilman sen kummempaa syytä kauneus häviää katsojan silmistä yhtä arvoituksellisesti kuin ilmaantuikin ja oma itsetunto laskee jälleen pohjamutiin.
Sanoo tyyppi kuka arvostaa ihmistä tekemisen kautta.Muistaa pitää arvostaa muidenkin arvomaailmaa,mitä se on sulta pois jos toinen katsoo ihmisen pintaa tai lahjoja mieluummin kuin sitä oravanpyörärattaassa katkeraa kitujaa.
Lisään MEE TÖIHIN ja nauti.
Oliko tämä nyt sen kohta seniorieläkkeelle siirtyvän anoppiehokkaan kommentti?
loppuuko vai hakataanko seuraavat :" Rasmus, Malcom, Väinö, Aurora, Katrin, Leenalle ja Emilialle etsitään koristyskohdetta jos ei niin hakkaa suoraa ja töitä luonnollisesti yhtä paljon, ei kannata syödä tai viedä muilta. eikä kannata pelata epärehellisin keinoin 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆liuta muita myös 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
ritarit ja talousväki on tiedossa jo, eli jos toiminta jatkuu, niin otetaan vastaavasti heiltä hakattava orja.
"hakkaukset tehdään teidän tyylillä" ei jää todisteita.
yhtään jos tuot sitä venuspaskas tänne tai viet muille niin hakata äijä joka kerrasta pallwhasi jospa ne lapsihaaveet väistyy.
sama sille Hannalle yhtään jos syö ja tekee kiusaa, isketään aika helvetin kovaa turpaan. jo menneistä, sen pentulaumas kanssa kostetaan, ja jos jatkat vedetään vieläkin kovempaan.
Jaa
Mä taas en tykkää siitä naisesta, joka haukkuu toisia naisia.
Niin sinä et tykkää kun haukutaan jotain kaunista nasta ja haukkuja on ruma nainen. Kauneus on sokaissut sinut kuin Eeva Aatamin Parasiitiissa.
Miesten ei kuulu sotkeutua akkojen juttuihin, menkää kalalle.
Eiköhän tuo ole naisvihaa harrastava pikkureppana eli kaikella todennäköisyydellä aloittaja itse. Hitto kun on näin fiksu että näkee tämänkin läpi
On kyllä, pikkumies on huomannut mistä narusta vetää tällä naisvihapalstalla🥱
Mitäpä se isoköriläs sitte huomannut, kakkendaalia?
Niin joo ätmiä pelottaa myös isot miähet
Tämän palstan pölöjen olis syytä lähteä hakemaan TÖITÄ.
Mä rakastan häntä. On aidosti oma itsensä.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😍 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18322690
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞