On tullut katseltua melko aidon kehonosan näköisiä ja sillä tavalla liikkuvia enkä ole vielä sellaista hankkinutkaan.
Niin että missä sitä kannattaa pitää jos ei kehtaa julkisesti esitellä?
Mihin yleensä piilotatte seksilelut?
4
951
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan omassa säilytys laukussa on. Toki jos ollaan seksi lomalla niin ihan näkyvillä rannalla ja huoneessa. Ei ainaskaan toistaiseksi ole tullut kiukkuisia katseita tai kommentteja. Kantsii ehdottomasti hankkia.
M52 - Anonyymi
Työhuoneeni, jossa pääosan ajastani kulutan, kaapissa niitä pidän. Siellä ovat rivissä odottamassa seuraavaa käyttöä. Liukuvoiteet, tekopillut, penispumppu, penisrengas ja peppureikämasturbaattori.
Työhuoneeni on kotona.- Anonyymi
Lukittu vaate kaappi jossa tarvikkeet, lähinnä kun aikuiset lapset käy kylässä. M 55
- Anonyymi
Mikä tekopillu ja peppureikämasturpaattori sinulla on ja kumpi niistä on parempi?
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22717183Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"17012219Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El456007Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644872MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144805Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193967Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843595Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1363017S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2611457- 851031
