perussuomalaiset puolue

on duunarin kannalta pahinta passsskaa mitä voi olla. KUINKA TE KEHTAATTE????!!!
13258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kyllähän PaskaSakki puhui hyvin vakuuttavasti työläisten oikeusista kevääseen 2023 saakka. Sitten kääntyi puolueen takki ja sisuskalutkin ympäri.

Äänestä
  • et ymmärrä juurikaan mitään, keskitloisen tuloverotus kevenee noni 350 euroa vuodessa, mutta matksvähennys pienenee monella enemmän, kiinteistövero tulee nousemaan rajusti tämän hallituksen aikana ja nyt on suunnitteilla alvien korotuksia, joten miinukselle tulee menemään.
    Persut on Suomen syöpä

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    et ymmärrä juurikaan mitään, keskitloisen tuloverotus kevenee noni 350 euroa vuodessa, mutta matksvähennys pienenee monella enemmän, kiinteistövero tulee nousemaan rajusti tämän hallituksen aikana ja nyt on suunnitteilla alvien korotuksia, joten miinukselle tulee menemään.
    Persut on Suomen syöpä

    Persnettoa tulee, kun perssuomalaiset ovat päättämässä.

    Äänestä

Sen takia koko porukka joutuu vielä.montun reunalle

Äänestä

KOLMAS VIIKKO MENOSSA.

JOKO NESTEET PUSKEE LÄPI ?

HAHHAHHAAA.

JA POOOIS.

Äänestä
  • PÖLKKYKIRJAIN-persun kolmen viikon kiljuputki näkyy. Ei mitään epäselvää!

    Äänestä

Eipäs yleistetä!
Nyt nukkumaan siitä.
Raiskauksen jälkeen 14-vuotias tyttö ja hänen kaverinsa poistuivat asunnolta, ja he soittivat hätäkeskukseen.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010316174.html
Mies odotti tuomion antamista vapaudessa. Helsingin käräjäoikeus määräsi Md Shanaws Nahin, 23, tuomiolla vangittavaksi viime tiistaina.
Eikun nyt nukkumaan.

Äänestä

Elät mielikuvitusmaailmassa ja ajatuksesi saavat sinut järjiltäsi 🤣

Äänestä
  • no niin persupakkomielteinen persuista pihalle potkittu 🔵⚫ rotuopin julistaja, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

on duunarin kannalta pahinta passsskaa mitä voi olla. KUINKA TE KEHTAATTE????!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu