Uskovaiset miehet ovat ihan että okei.

Hyväksyvät joutumisen Jeesuksen morsiamiksi päästäkseen taivaaseen kekkuliimaan valkoisissa hamepuvuissaan.
6166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jeesus oli homo

Äänestä
  • Hänen mielitietyt eivät?

    Äänestä

Monia on valinnut luostari elämän, koska maailma ei anna rauhaa uskomiselle!

Äänestä

Aivan etenkin nuoret miehet, lähetys käsky toimii!

Äänestä
  • Naiset eivät anna enään perusmiehille.

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Naiset eivät anna enään perusmiehille.

    Naiset tossuttaa ateisteja!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyväksyvät joutumisen Jeesuksen morsiamiksi päästäkseen taivaaseen kekkuliimaan valkoisissa hamepuvuissaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu