Jumalauta mitä housuja teillä on

Tunnen myötähpeää, kun kaytson uutistenlukijanaisia ja urheiluruudun naisia...heidän housujaan!
Helvetin rumia!

Joutuu panemaan silmät kiinni, ei viitsi katsoa.
Jumalattomat isot, mallittomat, ei sovi kropan malliin, ihmeellisen värisiä, takit ja housut ylisuuria ja värit potkii vastaan.

Pitäkää naiset päänne ja pukeutukaa oman maun mukaisesti.
12325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Entä miehet?
Pukutakki liian pieni, housunpuntit liian lyhyet, lenkkarit jalassa!!!

Äänestä
  • Takki yhdellä napilla, liepeet kuin siivekkeet, välissä paidan kärkikolmio, housut pillikinttumallia, nilkan kohdalla rutussa kuin haitari, kengät käppyräiset tai likaisen näköiset lenkkarit...

    Äänestä

Hirveitä housuja!!!!!!

Äänestä

sulla varmaa housuisssa spagetti roikkuu.

Äänestä

Minä lisäisin tuohon joukkoon vielä naismeteorologit.
Kukamitähäh heitä stailaa!!!!!

Äänestä

otin housut juuri pois :3

Äänestä

just niin niillä kuule niin tiukat jutut housuissa ettevät kehtaa näyttää,, sullahan tulis heti lentäs tv-ruutuun

Äänestä

kaikki kauniita naisia ja älykkäitä nam.

Äänestä

Kyllä Maria Jungner ainakin pukeutui tosi hienosti ,oli aina tyylikäs kun oli TV:ssäkin
Harmi että menehtyi
Jonkulla oli yks päivä tosi kauheen leveät valkoiset housut ja muutenkin kummallisia asuja.

Äänestä

Burka vaan miehilke ja naisille? 🤣

Äänestä

Valkoiset lenkkarit kaikilla, oli mikä tahansa tapahtuma. Koska se on muotia.
Miesten päälaen töyhtösiili, se vasta on hassua. Puolipäätä ilman hiuksia.

Äänestä

No älä katso🍕🍔

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tunnen myötähpeää, kun kaytson uutistenlukijanaisia ja urheiluruudun naisia...heidän housujaan!
Helvetin rumia!

Joutuu panemaan silmät kiinni, ei viitsi katsoa.
Jumalattomat isot, mallittomat, ei sovi kropan malliin, ihmeellisen värisiä, takit ja housut ylisuuria ja värit potkii vastaan.

Pitäkää naiset päänne ja pukeutukaa oman maun mukaisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu